Sūdzību dēlis: Sporta inventāru ar PVN neapliek? Kaut kas jauns?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

15 komentāri
Sporta inventāru ar PVN neapliek? Kaut kas jauns?

“Labdien! Bieži iepērkos šajā veikalā un esmu apmierināts ar preci un apkalpošanu, bet ievēroju, ka pirkuma čekā ir teksts ”ar PVN neapliek”! Pēc pēdējā izdarītā pirkuma, saņemot čeku, ievēroju atkal šo tekstu! Vērsos pie pārdevējiem ar jautājumu, bet viņi ”gudri” izvairījās aizbildinoties, ka šādi jautājumi jāuzdod veikala vadītājam… Tā kā man patika apkalpošana un prece, tad devos projām, bet mājās sapratu, ka pārdevēji klientus uzskata par muļķiem! Kā pārdevējs var nezināt, ka krāpjas un apiet nodokļus! Vēlos lielāku rezonansi šim, jo, iespējams, šis nav vienīgais ”gudrinieku” veikals,” raksta Bez Tabu skatītājs Kaspars.