Sūdzību dēlis: Solīja, ka pie pirkuma būs dāvana, bet beigās – nekā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Solīja, ka pie pirkuma būs dāvana, bet beigās – nekā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Protams, mūsdienās ikviens tirgotājs mēģina izdzīvot kā māk. Arī aptiekas, kas piedāvā dažādas akcijas, dāvanas par pirkumiem.”

“Vakar uzķēros uz piedāvājumu iepirkties internetaptiekā par vismaz 40 eiro un saņemt dāvanu. Pirkumu veicu 2 stundu laikā pēc piedāvājuma saņemšanas. Šodien, saņemot paciņu, biju vīlusies – dāvanas nav.

Protams, banerī bija atruna, ka dāvanu skaits ir ierobežots, un aptieka ir tiesīga mainīt noteikumus, bet, manuprāt, nav ok, ja dāvanu ir maz, bet reklāma tik uzkrītoša.

Vai par šādām dāvanām pie pirkuma, kas tiek izmantotas reklāmās, komersantam kādam jāatskaitās? Rodas sajūta, ka tā ir krāpšana un nekādu dāvanu nemaz nav!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jolanta.