Sūdzību dēlis: Sola pārskaitīt 600 eiro katram skolēnam! Domāju, ka tā ir viltus ziņa!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Portālā www.facebook.com pamanīju, ka klejo ziņa, kuras autors ir portāls www.izklaidetv.lv. Ziņa ir par to, ka kafejnīcas ”Garda kafija” īpašnieks Edgars Burtnieks katram skolēnam dāvā 600 eiro skolai nepieciešamo piederumu iegādei.”

Sola pārskaitīt 600 eiro katram skolēnam! Domāju, ka tā ir viltus ziņa!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

Norādot savu e-pastu vai telefona numuru, nauda tikšot ieskaitīta kontā. Domāju, ka tā, visticamāk, ir viltus ziņa, kas kādam vieš liekas cerības!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Līga.

36 komentāri

36 komentāri

 • Mariusas Bergzas
 • Ēriks Dreimanis

  Ēriks Dreimanis

  Pēc lapas nosaukuma jau puslīdz ir skaidrs vai vispār ir vērts vērt to linku vaļā, kur nu vēl ticēt kaut kam! Problēma vairāk ir cilvēku spriestspējas trūkumā nevis viltus ziņās.
 • Diga

  Diga

  to viegli pārbaudīt--ejiet uz kafejnīcu ar skolniku un atsaucoties uz sludinājumu,pieprasiet šo naudu...pretējā gadījumā policijā sniedziet iesniegumu par tāda un tāda ,ka pavedina skolniekus ,izplatot sabiedrsikajā telpā viltus un melīgas ziņas ,piedāvājumus!!
 • Cilvēks

  Cilvēks

  Kāds no pazīstamo loka arī šo drazu bija ieteicis. Intereses pēc paskatījos, kā ziņa ir uzbūvēta, un no sirds izsmējos, ieraugot, kādu bildi izvēlējušies "Edgara" ilustrācijai - Sīrijas prezidenta foto. 🤣
 • Karīna Kuzmina

  Karīna Kuzmina

  Un kāds vēl šim tic arī?! Nu, kur tautai pazudusi kritiskā domāšana? Nedrīkst taču mūsdienās ticēt visās fake lapās rakstītajam un solītajam! Jau izsenis ir teiciens - ne viss ir zelts, kas spīd. To derētu atcerēties!🤦‍♀️
 • Brinda Liperte

  Brinda Liperte

  To jau te rakstija Ieva Zeile,ne viena vien zina nāk no viņas rakstiem,nesen rakstīja ka skolēniem arī sestdienās un svētdienās būs jāiet skolā!
 • Iveta

  Iveta

  Pie mūsu dzīves līmeņa,protams,katrs centiņš cilvēkam svarīgs un te padomā-600 € un tas par vienu bērnu,bet ja 4,5 vai vairāk,liela nauda!Un cilvēki tic,ka šoreiz tak nepiemānīs,kaut gan ja padomā,kā teica Sīkstuļa kalpone "Sprīdītī"-vai pasaulē ir tik daudz salmu,lasi-naudas!
 • Evita Saulite

  Evita Saulite

  Vajag sūdzēties !
  Lai tādas ziņas nerādās !😑
  • Imants Rancans

   Imants Rancans

   Evita Saulite Sūdzēties, sūdzēties,sūdzēties🤔🤔🤔
 • Daniela Upacere
 • Zaiga Krūza

  Zaiga Krūza

  Pats riebīgākais, ka tiek izmantoti bērni, kamēr dalīja mašīnas, telefonus un naudu OK, bet bērnus gan varētu likt mierā.
  😠🤦‍♀️

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!