Sūdzību dēlis: Šoks, dusmas un sašutums – kā CSDD reklāma sakaitina skatītājus

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

285 komentāri
Šoks, dusmas un sašutums – kā CSDD reklāma sakaitina skatītājus
Ekrānuzņēmums no video

Bez Tabu nedēļas laikā jau ir saņemtas vairākas sūdzības par Ceļu satiksmes drošības direkcijas kampaņu “Izkāp no telefona”. Skatītāji ir satraukti par biedējošo reklāmu, kas varētu traumēt bērnu emocionālo stāvokli.

Bez Tabu raksta skatītāja Līva: “Šorīt bērns (2 gadi), skatoties televizorā multfilmas, reklāmas pauzē pamanīja CSDD zombiju reklāmu, protams, bērns pārbijies raud, kamēr mamma steidz pārslēgt kanālu.Kur uz šo visu skatās Bērnu tiesību inspekcija? Vai tiešām šādas reklāmas jārāda dienas laikā?”