Sūdzību dēlis: Šmucīgs karogs rotā “Maxima” veikalu vien pāris dienas pirms simtgades svinībām

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Šmucīgs karogs rotā “Maxima” veikalu vien pāris dienas pirms simtgades svinībām

“Dodoties uz veikalu “Maxima” Ilūkstes ielā 24a, jutos pārsteigta par to, cik ļoti tiek cienīts mūsu valsts karogs. Nevar nepamanīt jau pa gabalu, ka karogs ir pilnīgi netīrs un nobružāts. Vai tiešām tik grūti būtu nomainīt šo karogu pret jaunu?” vaicā “Bez Tabu” skatītāja Laima.

“Tuvojas valsts simtgade, un karogs mūsu tautai taču ir svēts. Es uzskatu, ka jebkuram vajadzētu pievērst uzmanību karoga izskatam, pirms tas tiek izkarināts.”

Pēc Bez Tabu publikācijas ar mums sazinājās “Maxima” pārstāve Liene Dupate-Ugule un norādīja, ka šī nolaidība nekavējoties tiks labota.

Liene Dupate-Ugule
“Maxima” pārstāve

Esam nomainījuši karogu, kā arī veicam pārbaudi visos “Maxima” veikalos. Atvainojamies par šo neuzmanības kļūdu.