Sūdzību dēlis: Smaržas ar atlaidi par gandrīz tādu pašu cenu, kā bez atlaides!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Internetveikals 220.lv uz Sieviešu dienu bija izsludinājis akciju – sieviešu smaržām 8.martā 20% atlaide!”

Smaržas ar atlaidi par gandrīz tādu pašu cenu, kā bez atlaides!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Pasūtiju, šodien (9.martā) facebook.com reklāmā, nejauši izlec tās pašas smaržas, jau parastā cenā, bez atlaides – tādi paši tilpumi, gandrīz tāda pati cena, kā ar atlaidi!” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Laura.

12 komentāri

12 komentāri

 • Ome

  Ome

  Uzraksts izteica visu! Jūs kādreiz apskatieties, pirms ieliekat internetā?! Absolūtais idiotisms!!! Nav vajadzīga pat "kompetenču izglītība", lai varētu "baudīt" nesenās izglītošanas augļus(tikai, šķiet, krietni iepuvušus)!!!
 • Zita Ozoliņa

  Zita Ozoliņa

  Reģistrètiem klientiem uz e - pastu atnāca atlaides kods.Tieši šīs iegādājos par 27€ .Plus piegāde ar Omniva par brīvu. Tajā brīdī 220.lv viņas oficiālā cena bija 34€. Iguvums sastādija 7€ +,2,50€ par Omniva.Tādad kopā ietaupīju 9,50€. 🙏🌹Paldies 220.lv👍😊💎
 • Es

  Es

  viens ir cena- otrs ņemot vērā pieredzi- liela varbūtība iegrābties viltojumā...
 • Maira Maima

  Maira Maima

  Rūdolfs Petrovskis Mikus Rūznieks SMARŽAS AR ATLAIDI PAR GANDRĪZ TĀDU PAŠU CENU, KĀ AR ATLAIDI HALP
 • Karina Dulko

  Karina Dulko

  Cilvēku stulbumam nav robežu 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
 • Dāvis Āboliņš
 • Kristine Million

  Kristine Million

  Es 5x pārlasīju, lai saprastu, ka virsrakstā ir kļūda 🙄😁
 • Zigis Berzins

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!