Sūdzību dēlis: Sludinājumu portāls atkal “čakarē” klientus!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mēs esam uzņēmums, kurš nodarbojas ar datoru pārdošanu un servisu. Portālā www.ss.com liekam daudz sludinājumus, bet vienā brīdī sludinājumi vienkārši bija izdzēsti, un nauda nebija atgriezta.”

Sludinājumu portāls atkal “čakarē” klientus!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Kad pieprasīju naudas atgriešanu, man atnāca atbilde “ok”  un uzņēmuma profils uz kura bija nauda tika dzēsts. www.ss.com atkal čakarē klientus!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jegvēnijs.

2 komentāri

2 komentāri

  • Oskars Stiens

    Oskars Stiens

    Vai autors ir izlasījis ss.com lietošanas noteikumus visus pirms te bļaustās!
  • Kārlis Balodis

    Kārlis Balodis

    Skaidri redzams, ka sūdzības autors ir analfabēts. 100% Latviski neprot lasīt, kā rezultātā nespēj iepazīties ar sludinājuma portāla lietošanas noteikumiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!