Sūdzību dēlis: Sludinājums, kurā vēlas pirkt zāles!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Ko tik nepērk draugos.lv!”

Sludinājums, kurā vēlas pirkt zāles!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ir pat sludinājums, kurā pērk zāles?!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Zigmārs.

3 komentāri

3 komentāri

 • Pss
 • dfs

  dfs

  Skarbā Latvijas realitāte, ka aptiekās bez receptes dabūjami uztura bagātinātāji un aknu bende paracetamols. Tad cilvēki meklē iespējas dabūt sev vajadzīgās zāles bez aptiekas. Strādājošam cilvēkam jau nav laika nīkt pie ģimenes ārsta durvīm un vēl paskaidrot, kāpēc vajag lētās diklofenak, ja "ārsta zāļu aģentūra" piedāvā dārgās....
 • Poga

  Poga

  Diclofenac ir bezrecepšu Latvijā, bet vietā kur Gunars Baumanis policistiem uzbrūk tas ir tikai ar recepti.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!