Sūdzību dēlis: Slokas ielu apsēdušas žurkas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Nav skaidrs, cik ilgi Rīgas, Slokas ielas 48a, mājas iedzīvotājiem būs jādzīvo kopā ar žurkām, kuras savu mājvietu iekārtojušas zem krūma pie pirmās kāpņu telpas un restorānam blakus esošajā miskastē.”

Slokas ielu apsēdušas žurkas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Jau ilgtermiņā nama apsaimniekotājs nav veicis nekādus pasākumus, lai padzītu tās no ēkas, savukārt žurkas ir vairojušās. Pie kāpņu telpas durvīm var dzirdēt pat pīkstēšanu. Vienlaikus redzētas septiņas žurkas, bet nav skaidrs, cik desmitu jau šeit ir!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Kristīne.

2 komentāri

2 komentāri

  • Andžiņš

    Andžiņš

    Es tajā rajonā pirms pāris gadiem biju iebraucis. Tur žurkām ir īsts atrakciju parks, ietverot arī apkārtējās mājas. Stāvēju pie mājas. Grabēja notekcaurule un izvēlās mīlīga žurciņa. Nobrauca kā ar liftu. Kaķi arī fišku nerubī. Kamēr šis gar miskastēm ošņājas, tās sēž uz mikastes un gaida, kad aizies. Viņas tur papilnam.
  • Pendele

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!