Sūdzību dēlis: Šlāgerkanāls pārsteidz ar neķītriem paziņojumiem! 18+

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Šlāgerkanāls pārsteidz ar neķītriem paziņojumiem! 18+

Bez Tabu saņēmuši jau neskaitāmas sūdzības par Latvijas šlāgerkanālu. Sūdzības gan no ģimenēm, gan no sabiedrisko vietu apmeklētājiem.

“Labdien! Ir darba dienas pēcpusdiena. Ieslēdzu Latvijas šlāgerkanālu. To labprāt skatās arī mana mammīte, kurai ir 86 gadi. Kā auksta ūdens šalts uzpeld reklāma stūrī, tad vēl, vēl. Visas ar nepiedienīgiem seksa piedāvājumiem visrupjākajā veidā. Arī bērni ir jau mājās no skolas, varbūt kāds skatās un mācās literāro valodu. Kur gan ir visas valodas inspekcijas un cenzūras? Ļoti nepatīkami,” raksta kāda raidījuma Bez Tabu skatītāja.

“Labdien, šeit Jums raksta no Bauskas! Vakar biju Bauska frizētavā ļoti jauka atmosfēra, bija fonā ieslēgts televizors, pa kuru skanēja Latviešu Šlāgerkanāls. Klausamies dziesmas, kā jau visos kanālos uz ekrāna laiž sludinājumus, bet ak vai, bijām šokā par šādiem sludinājumiem, kas tiek laisti ēterā pulksten 10:00  un tā līdz diviem dienā. Taču šis ir tas laiks, kad arī bērni skatās!” Ieva no Bauskas.

Foto