Sūdzību dēlis: Skumīgi skatīties uz šo izgāztuvi Jūrmalā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Skumīgi, bet uz šo izgāztuvi ir jāskatās – ar katru dienu tā kļūst arvien lielāka.”

Skumīgi skatīties uz šo izgāztuvi Jūrmalā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Atrodas Jūrmalā, Slokā, Slimnīcas ielā 1. Graustam ir vairāki saimnieki, policija ir bezpalīdzīga, turpat atrodas slimnīca, dzīvojamās mājas.

Vai tiešām izgāztuvei nepienāks gals?” Bez Tabu Sūdzību dēlī jautā Mareks.

5 komentāri

5 komentāri

 • Zaiga

  Zaiga

  Žēl... dzīvoju Slokā jau otro gadu un redzu, ka šeit patiešām valda liela nesakoptība, pamestības un nošķirtība no pārējās Jūrmalas. Vai tiešām no pašvaldības nevienam Sloka nerūp!? Piemēri tālu nav jāmeklē... jau gadiem ilgi kā "pēckara" grausts stāv autostacija. SLOKA ir slikta vizītkarte visai JŪRMALAS pilsētai... krūmi ceļa malās iebraucot, Autostacija(bijušā) utt. Slokā ikdienas iebrauc vairāki starppilsētu autobusi-gan no SAKOPTĀS Ventspils, gan Liepājas, Talsiem utt. Cik ilgi vēl... DARĪSIM SAVU LATVIJU SKAISTU! :)
 • Jolanta Goža
 • Peteris Grava

  Peteris Grava

  visus šos rakstiņus lasot konstatēju ka visa valsts ir viena liela izgāstuve,bet nevienu jau tas neuztrauc...
 • Mārtiņš Jansons
 • S

  S

  Viena lieta ir kārtīgs saimnieks, kas pārvalda un kontrolē pilsētas saimniecību.Jūrmalā to ievēl jūrmalnieki, cik dzirdēts, jau gadiem labākais viņiem ir it kā eksnarkomāns Truksnis, visu cieņu.Otrs arguments- nu nebrauc no Mēness vai tuvākas apkārtnes miskastnieki un negāž savus atkritumus, to dara paši jūrmalnieki.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!