Sūdzību dēlis: Skolotājas uzdod pārāk daudz mājas darbu!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Man ir radies tāds jautājums, vai tas ir labi, ka skolotājas uzdod bērniem tik daudz un garus mājas darbus?”

Skolotājas uzdod pārāk daudz mājas darbu!
PIXABAY

“Dienā ir 7. stundas, tad arī ir tie 7. mājas darbi. Dažreiz pat vairāk un tā katru dienu! Bērns nevar iemācīties, ja uzdod pārāk daudz mājas darbus, viņam gribēsies ātrāk nomest visu malā un nemācīties, tāpēc gribu, lai skolotājas šo saprot!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Alūksnes iedzīvotājs.

22 komentāri

22 komentāri

 • Reičela Mieze
 • Tētis

  Tētis

  Mani vairāk uztrauc tas ka skolotājas neveic savu bērnu pieskatīšanas uzdevumu un vecāki nevar strādāt jo viņu vietā bērni visu dienu jāpieskata.
 • Ilona Antina

  Ilona Antina

  Man meita nav sūdzējusies ka daudz jāmācās. Tikai es biju šokā par pagājušās nedēļas pārbaudes darbu uzdevumos.lv. Meita iet 5.klasē,bet pārbaudes darbs matemātikā bija par 7.klases vielu,tāpat arī aizvakar bija uzdevumi nevis no dabas zinībām,bet jau no ģeogrāfijas,ko bērns nemaz nesaprot,par šo es tā kā biju nelielā šokā.
  • Ērika Krimska

   Ērika Krimska

   Tas gan un to manam arī mazmeitai,kas mācās 8klasē! ja tagad nav kas palīdz.....tās ir mocības un vēl.....vispār,viss tādā putrā!😱
 • Elija

  Elija

  Nu jau varēja likties mierā! Šogad, laikam, presēs līdz liecību dienai...
 • Gvido Tralla
  • Solveiga Kārkliņa

   Solveiga Kārkliņa

   Gvido Tralla piekrītu. Kad es gāju skolā, mājas darbi bija katrā priekšmetā, tgd tik matemātika, lat.val.
  • Sanita Piča PichsWitch

   Sanita Piča PichsWitch

   Es nezinu kurā skolā iet jūsu bērni, bet man kautkā liekās, ka vis tieši otrādāk, man mājas darbi buja divreiz mazāk nekā maniem bērniem. Es varēju izmācīties, pūlciņus apmeklēt un laiks bija ar draugiem padauzīties pagalmā. Un man 8mācības stundas bija tikai 1x ned, bet meitai katru diebu bija 8mācību stundas un tikai vienu dienu nedēļā bija 6stundas.
   • skolotāja

    skolotāja

    Un bija Tev par maz mājas darbu, jo rakstīt latviski tā arī neesi iemācījusies! Paskaiti, cik kļūdu tekstā!
 • Jurec Jurec Inžektors

  Jurec Jurec Inžektors

  Daudz jāmācās? Da izlaidušies jau galīgi... redz skolā haļava bet mājās pilna uzraudzība!
 • Zane Rabante
 • Tatjana Ņesteroviča

  Tatjana Ņesteroviča

  Pēdējās mācību diena ir grūtas gan man, gan bērnam.
 • Anete Vodčica
 • S

  S

  Vai ar skolotājiem tas Alūksnietis arī prot runāt? Laikam Bez Tabu ir tuvāk, var pazīmēties. Un tur vēl kādam bez skolēna ir jāpamācās, lai nav jābrēc par septīto(7.) stundu un mājasdarbu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!