Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

30 komentāri
Skolotājas profesionalitāte? Vai vecāki, kas pilnībā nepārzina angļu valodu, varēs bērnam iemācīt pareizi?

“Labdien! Mūsu vecākā atvase šogad uzsāka skolas gaitas. Pirmā nedēļa bija adaptācijas nedēļa, bet šonedēļ sākās jau mācības.

Otrdien bija pirmā angļu valodas stunda, kurā jau tika uzdots mājas darbs. Mājās tika uzdots iemācīties dzejolītī, dzejolītis nebija garš un grūts, bet tomēr vēlamies uzzināt, vai tas ir profesionāli?

Mēs ar sievu nepārzinām perfekti angļu valodu, bet skaidri zinām, ka citi vecāki vispār nepārzina šo svešvalodu, tāpēc rodas jautājums, vai vecāki, kas pilnībā nepārzina angļu valodu, varēs bērnam iemācīt pareizi izrunāt šos vārdus?

Vai nebūs tā, ka daudziem bērniem pašā sākumā iemācīs nepareizi izrunāt šo vārdus? Un ko par to saka izglītības ministrija?

Mums šķiet, ka skolotājai vispirms vajadzētu iemācīt pareizi izrunāt tos vārdiņus un tad tikai uzdot šāda veida mājasdarbu.”

Iesūtīja: Jānis

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Alla Rone
 • Maija Rimša
  +8 +8 0

  Maija Rimša

  Pārzinu labi angļu un krievu valodu. Abas mācijos skolā. Pavisam nedaudz zinu vācu valodu (pašmācības ceļā) un mans subjektīvais viedoklis, ka vienīgā valoda, kas tiešām ir JĀZIN ir Latviešu valoda. Pārējās jau ir katra paša ziņā- mācīties vai nē.
 • Maija Rimša
  +7 +6 -1

  Maija Rimša

  Tici man. Tu zini piem franču valodu?? Kaut pirmās klases līmenī?? Vai spāņu?? 😊tas ir tieši tas pats😊

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl