Sūdzību dēlis: Skolēniem foto kompānijas fotosesijas ar katru gadu arvien dārgākas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vakar pirmā skolas diena, un jau Mārītes foto kompānija ir klāt.”

Skolēniem foto kompānijas fotosesijas ar katru gadu arvien dārgākas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Fotosesijas tiek piedāvātas ar katru gadu un arvien dārgākas. Kādēļ citu firmu piedāvājumi netiek iedoti? Tikai viena Mārīte un katru gadu, jau pirmajā skolas dienā. Neko. Jautājums, protams, retorisks!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Zita.

69 komentāri

69 komentāri

 • Vita Vasiļjeva
 • Marite

  Marite

  Pabeidzu skolu jau 12 gadus atpakaļ 😂 mums arī bija Mārītes ))) vai tiešām Latvijā vairs neviens cits nebildē?
 • Baiba Dimdiņa

  Baiba Dimdiņa

  Par Mārīti un fotošopu jā- gadus atpakaļ bildēs manas acis vienu no otras attālināja, ka vairs neizskatījos pēc sevis. Priekš kam?
 • Elza Jarmoļiča
 • Ervins Vanags
 • Kristine Bumbule

  Kristine Bumbule

  Mums arī bija berga. Viņi atsūta vispirms anketu, kurā norādīt vai ņemt klātienē uzreiz vai paskatās internetā un tad pasūta, sagaida rēķinu un bildes jau atsūta uz skolu, kādas vajag. Un ja pēc kāda laika gribas vēl bildi no berga, var vēlreiz pasūtīt.
 • Laura Vēvere

  Laura Vēvere

  Es nezinu kā ir citur , bet mūsu dārziņā , kuras bildes ņemsi ir jāizvēlas , neredzot iznākumu. Zinot , cik ļoti manam bērnam nepatīk fotogrāfēties, tas man nepatīk vairāk par cenu. Kad pati mācījos skolā , tad iedeva bildes gatavas, izvēlējies un , kuras nepatīk dod atpakaļ. Bet nu tas noteikti viņiem nav ne cik izdevīgi. Lasu, ka Berga kompānijai bildes mājaslapā redzamas , tā ir laba ideja.
 • Ub LBirze

  Ub LBirze

  4 gadu laika “Marites foto” tiešām kvalitātes zina ir mainījusies uz sliktāko pusi ! Mums ir visas Bd fotogrāfijas no šis kompānijas un ar katru gadu ir savādāka kvalitāte !
  Ka ari tie komplekti ko piedava -bezjēdzīgi ! Ieliek komplekta kko dārgu un nevajadzīgu un tad izbojā normālu komplektu ko varētu pasūtīt par 11,50,bet dēļ vienas nevajadzīgas lietas ,jāmaksā 15€ !
 • Nina Titova

  Nina Titova

  Хотите заказываете, хотите нет! Можно оплатить только фото класса. В чём проблема? Ребёнок сам ничего заказать нк может!
 • Elija

  Elija

  Bergam sliktas bildes, Mārītei labākas. Katru gadu ņemam, tikai klases bildi. Šogad jāpaņem pases bildes arī. Tos visus sūdus- kalendārus, krūzes u.tt. 1x bērnudārzā ņēmām un viss.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!