Sūdzību dēlis: Semam jauna dzīvesvieta!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Iespējams, ka kāds ir jau jūsu pārraidei jautājis, kas tā par statuju – mērkaķis, ietērpts kosmonauta kostīmā – Gustava Zemgala gatvē 76, “Jaunā Teika”. Mēs ar sievu esam nesaprašanā, kādēļ valsts svētkos uzstādīta šāda dīvaina statuja? Vai “Jaunā Teika” ir kļuvusi par “Mērkaķu planētas” jauno koloniju?” vaicā “Bez Tabu” skatītāji Daiga un Didzis.

Semam jauna dzīvesvieta!

“Bez Tabu” jau iepriekš vēstīja par Sema rašanos un mērķi. Vairāk skatieties šeit.

4 komentāri

4 komentāri

 • Didzis Putns

  Didzis Putns

  Šī nebija domāta, kā sūdzība vai kādas nepatikas izpausme! Patīkami redzēt , kādu instalāciju vai mākslas darbus dažādās Latvijas vietās. Šeit vairāk liek aizdomāties fakts, ka statuja sāk ceļot patreiz pa Rīgas rajoniem un nav zināms vai sasniegs izklaides parku "Avārijas brigāde".
 • Adriāna Anna

  Adriāna Anna

  Nopietni ? Nepatīk , neskatās ! Ļoti moderna statuja , modernam rajonam !
 • Atceros

  Atceros

  Mēs kad aizbrauksanas uz ārzemēm focējamies pie visādām dīvainām skulptūrām, un te viena ir pie mums, kas celo no Rīgas uz Lēdmani un nu jau atkal uz Rīgu, un cilvēkiem kaut kas nepatīk.
  Forsa Santpēterburgas mākslinieka skulptūra ar domu. Lai tak tas mērkakis tur stāv. Interesanti un var bildīti uztaisīt.
 • Zaiga

  Zaiga

  Ko var ņemties? Tā skulptūra labi iederas pie Jaunās Teikas mājām. Varētu domāt, ka tikai tradicionālai mākslai ir vieta Rīgas ielās. Esiet taču atvērtāki, cilvēki!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!