Sūdzību dēlis: Savāda arhitektūra 1. tramvaja galapunktā!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Savāda arhitektūra (katrā ziņā nepārdomāta) 1. tramvaja galapunkta dispečerpunktam – nojumei Imantā, par to var pārliecināties lietus laikā.”

Savāda arhitektūra 1. tramvaja galapunktā!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Zem nojumes nav solu, ir jumts, bet tur, kur novietoti soliņi tramvaja gaidītājiem, jumtā izbūvēts caurums. Lietus līst uz soliņiem! Kādam nolūkam šāds caurums jumtā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Inese.

2 komentāri

2 komentāri

 • Oskars Stiens

  Oskars Stiens

  Tev ārā lietus līst? Ak šausmās, lietus trāpa uz galvas - Beztabu
  Varbūt nākamo sūdzību pa to kāpēc manu kaimiņu suni sauc Robis?
 • Arhitekts

  Arhitekts

  Iedzīvotāji fotogrāfijā izskatās diezgan apmierināti ar jumta segumu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!