Sūdzību dēlis: Saskāros ar lielu cūcību no Latvijas Pasta puses!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

9 komentāri
Saskāros ar lielu cūcību no Latvijas Pasta puses!
www.pasts.lv

“Saskāros ar lielu cūcību no Latvijas Pasta puses!”

“Bija vajadzība no punkta A uz punktu B nogādāt mūzikas instrumentu – bajānu. Par sūtīšanu tika pieprasīta summa 10 eiro apmērā. Neiebildu! Tad it kā, garām ejot, pasta darbiniece pajautāja, vai nevēlos piemaksāt vēl 4 eiro, lai manu sūtījumu nemētātu. Tātad, ja nemaksātu, manu sūtīto mantu varētu mētāt?” neizpratnē ir Juris.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • es
  +14 +12 -2

  es

  Nu gan jaunums- droši arī domā, ka koferus lidmašīnās iekrauj uzmanīgi pārliekot...
 • Laine Krastiņa
  +15 +12 -3

  Laine Krastiņa

  Tā ir piemaksa par īpašu uzmanību , kas tiks veltīta sūtījumam pārsūtīšanas laikā. Speciāli tiek marķēts sūtījums,kā plīstošs, lai apietos īpaši saudzīgi, pakas speciāli pastā nemētā.
  Bez tabu- vai tiešām sensāciju vārdā esat gatavi uz visu. Informāciju var sniegt arī nešokējot savus sekotājus.
 • Anekdošu šovs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl