Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

2 komentāri
“Sarkanais Krusts – labdarības organizācija vai “humpalas”?”
LETA: Ilustratīvs foto

“Sveicināti! Vēršos ar jautājumu par sen pazīstamo Sarkano Krustu, kas it kā ir labdarības organizācija ar izsenis iespējamo palīdzību trūcīgajiem. Kādu laiku atpakaļ, pāršķirojot skapjus, gan savu un vīra, gan bērnu, ar daudzajām zīdaiņu un mazu bērnu drēbītēm, tīrām, kārtīgi saliktajām maisā, palūdzu tēti tās aizvest uz vietējo Sarkano Krustu. Bauskā tā ir necila, maza celtne – no vienas puses, zīme – Sarkanais krusts, no otras – lietoti apģērbi. Ikvienam saprotams, tas ir saistīts,” raksta Leonora.

“Tētis aizveda, ienesot iekšā, saskārās ar ļoti nepatīkamu attieksmi – priekšā sēdēja paveca sieviete, kura vien skaidri izteica: “Atkal visādas lupatas saveda! Nevajag!” Vien paša maisa augšpusē skaista ziemas “kurtka” stāvēja – “O, šito var uz pārdošanu!” Riebīgi! Ja jau tādi Sarkanie Krusti ir, vai ņem tikai drēbes, lai pārdotu? Un kā tad ar nogādāšanu trūcīgajiem? Vai tāda ir mums tā labdarības organizācija?”

“Bez Tabu” līdzīgas sūdzības saņem atkārtoti.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Ilona Vīnberga
  +5 +5 0

  Ilona Vīnberga

  Ar ko Latvijas "Sarkanais Krusts" atšķiras no pārējo valstu palīdzības organizācijām? Ar to, ka ziedojumiem atnestās mantas tiek pārdotas!!!! Kā var tā degradēties? Kā var but tāda nekaunīga attieksme, ka labāko no atnestā veiklie darboņi savāc kulītēs uz savam mājām, to, kas paliek pāri nošķiro pārdošanai un tiem, kam tiešām nepieciešama palīdzība, jāapmierinās ar grīdas lupatām, ieplēstiem traukiem un medikamentiem vai uztura bagātinātājiem ar sen jau beigušos derīguma termiņu!!!
 • Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne/ Latvian Red Cross Youth
  +1 +1 0

  Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne/ Latvian Red Cross Youth

  Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness biedrības visā pasaulē vairāk kā 150 gadu garumā sniedz dažādu veidu palīdzību cilvēkiem, kam tā nepieciešama. Tai skaitā biedrība "Latvijas Sarkanais Krusts" sniedz ļoti daudzveidīgu palīdzību, detalizēta informācija pieejama šeit: www.redcross.lv

  Humānā palīdzība ir viens no daudzajiem palīdzības veidiem, kas nereti nepieciešama, it sevišķi sociāli mazaizsargātākajiem iedzīvotājiem.
  LSK izsaka visdziļāko PATEICĪBU visiem, kas atrod par iespējamu sev nevajadzīgās, bet vēl lietojamās mantas nodot to turpmākai izmantošanai! Mantu ziedojumi mēdz būt ar vai bez ziedotāju noteikumiem par to turpmāko lietošanu, tai skaitā pārdošanu SK mazcenu veikalos. Gadījumos, kad ziedotājs iebilst pret mantu pārdošanu, tās mazcenas veikalos nenonāk. Mazcenas veikalos ieņemtie līdzekļi tiek lietoti LSK telpu uzturēšanai un komunālo maksājumu segšanai.

  Bauskas komitejas vārdā, LSK izsaka nožēlu un atvainojas par neveiklo komunikāciju konkrētajā gadījumā. Ceram, ka līdzīgas situācijas neatkārtosies.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl