Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Saņēmu pastkastītē kaut kādu ārprātu. Šķiet, ka dzīvojam lielajā kaimiņu valstī. Reklāma/kalendārs diviem gadiem. Latviski tikai partijas nosaukums. Un īpaši izcelts 9. maijs. Vai tie ir svētki Latvijai? Kādi? Valsts valoda vairs nav jāizmanto? Manuprāt, tas pat ir sodāmi.”

Saņēmu pastkastītē kalendāru diviem gadiem, īpaši izcelts 9. maijs. Vai tie ir svētki Latvijai?

Iesūtīja: Rolands

Foto

Arī skatītāja Inta atsūtījusi ziņu Sūdzību dēlī par šo pašu tēmu:

Vai saraksts Nr. 57 taupa tinti un attiecīgi vidi uz latviešu valodas rēķina?

Vai latviski runājošo balsis ir liekamas kaķim zem astes?

2 komentāri

2 komentāri

  • Liga

    Liga

    Uz savas pasta kastītes esmu uzlīmējusi uzlīmi - Stop neadresētiem sūtījumiem! Vai priekšvēlēšanu reklāmaa neiekļaujas šajā kategorijā? Saņēmu tieši šādu pat kalendāru un vēl vismaz 10! priekšvēlēšanu kampaņu reklāmas. Vai tad nepietiek ar TV un radio?
  • ddd

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!