Sūdzību dēlis: Saņemu īsziņas no “Sadales tīkla” bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Jau kuro reizi tiek saņemta īsziņa no “Sadales tīkla” par remontdarbiem un elektrības atslēgumu. Viss jau būtu labi, bet ziņās nav ne garumzīmes, ne mīkstinājuma zīmes.”

Saņemu īsziņas no “Sadales tīkla” bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm!
PIXABAY.COM

“Zvanīju uz informācijas centru, lai noskaidrotu, vai ir iespējams īsziņu saņemt gramatiski pareizā latviešu valodā. Operatore atbildēja, ka šāda opcija neesot iespējama. Sazinājos arī ar Valsts valodas centru, lai precizētu, vai tas nav likuma pārkāpums, solīja noskaidrot.

Vai tas ir normāli, ka viens no Latvijas uzņēmumiem, kuram visa tauta katru mēnesi maksā lielas summas, nav spējīgs sakārtot savu datoru programmatūru, lai īsziņas pienāktu latviešu valodā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Dace.

32 komentāri

32 komentāri

 • Jurijs

  Jurijs

  Man omei uz telefonu atnaktu ar garumzīmēm ,nebūtu iespējams izlasīt , jo burtus kas ir ar garum zīmēm un mīkstinajum zīmem aizvieto ar kvadratiņiem
 • Ešs Kečums

  Ešs Kečums

  Vot stulbene. ST vienkārši nodrošina, lai SMS var izlasīt arī omītes ar ķieģeļu telefoniem, kam varbūt latviešu burtus nemaz neatbalsta. Bet nē, viņai te vajag gudri d!rst par programmatūras sakārtošanu :D
 • Raitis Šukels
 • Matīss Berezovskis

  Matīss Berezovskis

  Ja sunim nav ko darīt, tas laiza sev olas un pat tad tam ir sava jēga. Cilvēks, kad tam nav ko darīt - sūta visu uz Bez Tabu :D :D
 • Aldis Liepins

  Aldis Liepins

  Ko tik cilvēki neizdomā,lai tikai varētu"pazīmēties".
  Labāk lai paskatās pats uz sevīm spogulī.Man laukos sunīši,jā viņiem nav ko darīt,laiza "debesu zvanus"
 • Artyom Sidorov

  Artyom Sidorov

  Uz tadam problemam savu uzmanibu vers tie pasi cilveki, kuri apgalvo, ka visur ir kremles roka 😁
 • Endijs Endijs

  Endijs Endijs

  Ziniet šodien braucu tramvajā un viņš strauji nobremzēja. Ko man tagad darīt ?
 • Ragnārs Lodbroks

  Ragnārs Lodbroks

  D4c31 n4v k0 d4r1t l4ik4M. J3bkuR5 s4k4r!g5 c1lv3ks sp3j 1zl4s1t j3bk4du t3xtu 😂😂
 • Agris Lūciņš

  Agris Lūciņš

  tev vajag kazu fotografu.Uzmini nu-tas ir jautājums , vai nē un tas ir par kazām vai kāzām?🙄
 • Rosito-Oskaras Kruminsch

  Rosito-Oskaras Kruminsch

  Arprac. Ka ko tadu drikst darit? Vajag ar steigu rakstit prezidentam un Valodas centram. Un kopiju pasam Gobzemam. Tada briesmiga lieta. Un vel pirms Ziemassvētkiem 😲😲😲😲😲🤣🤣🤣

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!