Sūdzību dēlis: Saņemu īsziņas no “Sadales tīkla” bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

32 komentāri
Saņemu īsziņas no “Sadales tīkla” bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm!
PIXABAY.COM

“Jau kuro reizi tiek saņemta īsziņa no “Sadales tīkla” par remontdarbiem un elektrības atslēgumu. Viss jau būtu labi, bet ziņās nav ne garumzīmes, ne mīkstinājuma zīmes.”

“Zvanīju uz informācijas centru, lai noskaidrotu, vai ir iespējams īsziņu saņemt gramatiski pareizā latviešu valodā. Operatore atbildēja, ka šāda opcija neesot iespējama. Sazinājos arī ar Valsts valodas centru, lai precizētu, vai tas nav likuma pārkāpums, solīja noskaidrot.

Vai tas ir normāli, ka viens no Latvijas uzņēmumiem, kuram visa tauta katru mēnesi maksā lielas summas, nav spējīgs sakārtot savu datoru programmatūru, lai īsziņas pienāktu latviešu valodā?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Dace.