Sūdzību dēlis: Samaksājām par 10 litriem degvielas, bet pārdevēja apstādināja sūkni un lika maksāt vēl!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

1 komentārs
Samaksājām par 10 litriem degvielas, bet pārdevēja apstādināja sūkni un lika maksāt vēl!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“26.07.iebraucām DUS “Totāls” Inčukalna novadā nopirkt 10 litrus benzīna trimmerim. Auto bagāžniekā bija divas 5 litru kanniņas, vīrs iekšā veica priekšapmaksu par 10 litriem un sāka pildīt benzīnu pirmajā kanniņā, tad apturēja pistoli, lai novirzītu uz otru kanniņu, tajā brīdī operatore laikam nobloķēja padevi, jo neizdevās uzreiz atjaunot benzīna plūsmu.”

“Pēc mirkļa pistole tomēr ieslēdzās, bet es ievēroju, ka skaitītājs sāk mērīt benzīnu no jauna. Uzpildījis otru kanniņu, vīrs iegāja iekšā uzpildes stacijā, jo es pati pamudināju, lai pārliecinās, ka mēs nepaliekam parādā, kaut gan šķita dīvaini, kādēļ ar priekšapmaksu benzīns pie 10 litriem neapstājās tecēt.

Vīrs iznāca un braucām mājās, jo steidzāmies, tad pārbaudīju abus čekus un konstatēju, ka vīrs piemaksājis vēl par 5.81 litriem benzīna, kaut arī kopā tika ielieti nedaudz vairāk kā 10 litri. Zvanīju uz “Totālu”, operatore atzina, ka kļūdījās, bet naudu atpakaļ atskaitīt atteicās.

27.07.man piezvanīja DUS “Totāls” kāds no priekšniecības un solīja atsūtīt vēstuli ar aktu par kļūdu, uz kura pamata vēlāk atgrieztu naudu uz  konta, bet tā arī nesagaidīju, kaut arī sarakstē priekšnieks solīja pat ierakstītu vēstuli. Varbūt kādam tas sīkums vien ir, bet nedrīkst tā apkrāpt klientus!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Antra.