Sūdzību dēlis: Saldus autoostā no rīta nav pieejama tualete!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Braucot uz Rīgu saskāros ar vienu no visnejēdzīgākajām nejēdzībām savā mūžā.”

Saldus autoostā no rīta nav pieejama tualete!

“Izbraucu no Liepājas autoostas plkst. 5.40. Ap plkst. 7.00 autobuss piestāja Saldus autoostā. Kā ierasts pēc pusotras stundas pavadītas ceļā, devos uz labierīcībām, ēku, kas atrodas pāri ielai. Mani sagaidīja ļoti nepatīkams pārsteigums!

Tualetes darba laiks no plkst. 8.00! Mainīts! Tālāk devos iekšā autoostas ēkā pilnīgā pārliecībā, ka noteikti labierīcības ir pieejamas tur. Atkal nekā! Pārdevēja, kafijas un bulciņu kioskā, laipni paskaidroja, ka tādas lietas šeit nav iespējamas tik agri! Kā tad tā? Atlika tikai pēdējā iespēja – doties lejā pa taciņu līdz upītei. Labi, ka brauciens sanāca atvasaras laikā! Manam prātam tas nav saprotams!

Kā var autoostā nebūt pieejamas labierīcības? Kāda drīzumā izskatīsies apkārtne autoostas tuvumā, ja visi būs spiesti doties lejā pa taciņu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ineta.

12 komentāri

12 komentāri

 • Diāna

  Diāna

  Saldū tiešām vienmēr ir bijusi problēma -labierīcības .
  *Rimī - viņas ir briesmīgā stāvoklī ,nezinu vai vēl joprojām tur ir jāmaksā . Tikai šī iemesla dēļ uz picēriju Saldū neeju jo labierīcības nav ,ir ,bet nav 😁
  *Autoostā - ir ,bet otrajā stāvā un tās nav domātas autoostas apmeklētājiem .
  *Maximā -jā maximā var tikt uz labierīcībām pa 20 centiem ,ir ok.
  *Un tā labierīcību mājiņa pie autoostas ,strādā no 8.00 un 50 CENTI ,nu nopietni ? 50 centi par to lai aizietu uz toleti ???????
  *Vajadzētu sakārtot primāras lietas un tad domāt par plastmasas burtiem centra vidū un kur nu vēl kaut kādas dzelzs statujas .
  *Ar dārznieci gan Saldum ir paveicies.
 • Gadas
 • Saldus

  Saldus

  Tak Zusts neparko nedomā tikkai ka Saldū bļodas salikt. Saldu vispār vairāk nav nekur normālas toletes. ja gribi čurāt jačurā biksēs. Akvārijā ir bet ja Tev ir bērni un ar ratiem tikt ir neiespējama misija jo no abām pusēm ir trepes un itka invalīdu celiņš lai nobrauktu bet nu braukt ar ratiem la to celiņu nereali. Bija lielaja maxima tur laikam aizklopeja ciet jo bija par velti. Saldus grimst dēļ Zusta
  • Pfffff

   Pfffff

   Ko var nejēdzīgi muldēt? Kāds Zustam sakars ar pilsētas tualetēm? Un Maximā tualetes ir joprojām!!! Neredzu gan, ka pilsēta grimtu, ir skaisti sakoptas vietas, viss zeļ un plaukst! Mani viesi vienmēr atzinīgi izsakās par mūsu pilsētu. Bet tā jau ir, dažs savu durvju priekšu nejēdz noslaucīt, bet ir pirmais kritizētājs valstī!
 • Santa
 • Učuxa

  Učuxa

  Ir aprobēts Smiltene, pirms pāris gadiem, kad nācās līst krūmos, un Talsos kur ar skolēnu grupu kādiem 12 draudzīgi novilka apenes turpat pie miskastes, jo pat krūmu nebija. Tas ir bizness, kas strādā, kad grib
 • Romans
 • Romans
 • Inna
 • Gunta

  Gunta

  Starp citu viena no dārgākajām tualetēm,50 centi par apmeklējumu.
 • Ieteikums

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!