Sūdzību dēlis: Saldus autoostā no rīta nav pieejama tualete!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

12 komentāri
Saldus autoostā no rīta nav pieejama tualete!

“Braucot uz Rīgu saskāros ar vienu no visnejēdzīgākajām nejēdzībām savā mūžā.”

“Izbraucu no Liepājas autoostas plkst. 5.40. Ap plkst. 7.00 autobuss piestāja Saldus autoostā. Kā ierasts pēc pusotras stundas pavadītas ceļā, devos uz labierīcībām, ēku, kas atrodas pāri ielai. Mani sagaidīja ļoti nepatīkams pārsteigums!

Tualetes darba laiks no plkst. 8.00! Mainīts! Tālāk devos iekšā autoostas ēkā pilnīgā pārliecībā, ka noteikti labierīcības ir pieejamas tur. Atkal nekā! Pārdevēja, kafijas un bulciņu kioskā, laipni paskaidroja, ka tādas lietas šeit nav iespējamas tik agri! Kā tad tā? Atlika tikai pēdējā iespēja – doties lejā pa taciņu līdz upītei. Labi, ka brauciens sanāca atvasaras laikā! Manam prātam tas nav saprotams!

Kā var autoostā nebūt pieejamas labierīcības? Kāda drīzumā izskatīsies apkārtne autoostas tuvumā, ja visi būs spiesti doties lejā pa taciņu?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ineta.