Sūdzību dēlis: “Saldie Halovīni” konfektēs!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
“Saldie Halovīni” konfektēs!

“”Saldais” Halovīns “Lācīša ķepainīša” konfektēs. Šī jau kāda trešā, ko atveru ar pārsteigumu, laikam no pagājušajiem Halovīniem glabāta,” stāsta Sindija.

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Arnolds Liepa
  +6 +6 0

  Arnolds Liepa

  Pēc sūdzības sapratu, ka nav pirkts veikalā, bet gan nobičots Helovīna laikā. Tad varu sūdzības autori apsveikt - esat izjokota! Tas taču tikai joks!
 • Atceros
  +5 +3 -2

  Atceros

  Nu ziniet ko...varbūt kāds onkulītis vai tantīte koncas pirms pusgada nopirka un glabāja (veci cilvēki tā mēdz darīt), tagad atdot Tavam bērnam- un pēc teksta saprotams, ka ne jau vienu un Tu vēl sūdzies???
  Nu, ko es Tev varu ieteikt- nem bērnu pie rokas, izejat visus entos dzīvoklus, kur bērns gāja un meklējat, kurs sīs koncas iedeva. Un iedodat vinam labas koncas, lai nākamgad ir ko bērniniem iedot!
 • vai Tev

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl