Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

17 komentāri
Salaspils “Virši-A” degvielas uzpildes stacijā pārdevēja tīra podus bez cimdiem un gatavo burgerus!

“Sveiki. Gribēju uzzināt šādu lietu. Iebraucot vienu nakti Salaspils “Virši-A” degvielas uzpildes stacijā, ar vīru gribējām nopirkt pa burgeram. Ienākot iekšā, pārdevēju nekur neredzējām.

Vīrs aizgāja taisīt kafiju, un es domāju aiziešu līdz tualetei. Bet tur priekšā pārdevēja, kas tīra podus. Mani mulsina visvairāk tas, ka tas tika darīts bez cimdiem.

Ieraugot to, izlēmu netraucēt pārdevējai un negāju iekšā tualetē. Bet mani visvairāk pārsteidza tas, ka pārdevēja, pirms mūs apkalpot, pat rokas nenomazgāja.

Kā pēc tāda vispār var pasūtīt burgeru vai ko citu??? Vai pārdevējām nav jāievēro sanitārā kārtība???

Un diemžēl, runājot ar draugiem, tad šis nav bijis viens tāds gadījums. Lūdzu noskaidrojiet vai iesakiet vadībai par sanitāro lekciju.”

Iesūtīja: Laura

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Kate

  Kate

  Kā jūs varat apgalvot,ka operatore nenomazgāja rokas?Jūs taču nemaz tualetē negājāt iekšā.Kur viņai tās rokas bija jāmazgā-jūsu deguna priekšā ,vai?Parasti pirms ēdiena pagatavošanas operators rokas dezinficē ar speciālu līdzekli-jūs varējāt arī to momentu nepamanīt. Par cimdiem-varētu būt taisnība,naktī neuzvilka steigā,vienreizējie gumijas cimdi Dusos tiek izmantoti milzīgos kvantumos.Tas, protams, ir sanitāro normu pārkāpums.Bet tā ir-DUS operatoriem tā tualete jāberž ik pa stundai un pa vidam,gan jātaisa burgeri,gan viss pārējai jādara.
 • VIRŠI-A
  +7 +7 0

  VIRŠI-A

  Bez Tabu, paldies par ziņu un vērību! Mūsu darbinieki, veicot daudzpusīgos darba pienākumus degvielas uzpildes stacijās, ievēro visas nepieciešamās prasības, kas attiecas uz higiēnu, kā arī ar visaugstāko atbildības sajūtu izturas pret higiēnas normu ievērošanu, gatavojot ātrās uzkodas. Lai uzzinātu vairāk par šo gadījumu un tā norises laiku, lūdzam Lauru sazināties ar mums, rakstot vēstuli VIRŠI-A Facebook lapā.
 • Ella Bitmane
  +9 +6 -3

  Ella Bitmane

  kas to lai zin,kā citur strādā,mes vēl daudz ko nezinam!😱😡

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl