Sūdzību dēlis: Salaspilī ieeja labiekārtotajā pludmalē māmiņām ar bērniem un invalīdiem ir slēgta!!!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

5 komentāri
Salaspilī ieeja labiekārtotajā pludmalē māmiņām ar bērniem un invalīdiem ir slēgta!!!

“Sveiki! Salaspilī šobrīd notiek remontdarbi un labiekārtota pludmale. Tas viss ir apsveicami, pat ierīkotas pagaidu kāpnes…tik viena problēma – ieeja pludmale māmiņām ar bērniem un invalīdiem ir slēgta….

Varbūt kļūdos, bet apskatīju apkārtni … tikt pie saplānotās peldvietas tā ari neizdevās…”

Iesūtīja: Jolanta

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Jekaterina Andrejeva
 • Nora
  +5 +5 0

  Nora

  Un ko Jolantai vajadzēja sperties tur,kur vēl notiek remontdarbi?Ka tik pasūdzēties!!!
 • Vladis
  +4 +4 0

  Vladis

  Kas tas par apsurdu, Salaspilī ir vēl viena pludmale, kāpēc nevarēja doties uz to!? Laikam jau ir cilvēki kuriem svarīgākā lieta dzīvē ir parakstīt sūdzības vai uzrakstīt ko sliktu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!