Sūdzību dēlis: Sākumā maksāja 29 eiro, bet ar atlaidi cena tāda pati! Tā nav krāpšanās?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Apmēram piecas nedēļas atpakaļ bija “K-Senukai” veikalā. Redzēju pārdošanā žogus par 29 eiro. Tagad ir akcija ar lieliem procentiem. Gribēju nopirkt minētos žoga sietus.”

Sākumā maksāja 29 eiro, bet ar atlaidi cena tāda pati! Tā nav krāpšanās?

“Speciāli no Valmieras braucu uz Cēsīm, lai tos nopirktu. Biju vīlies. Man teica, ka viņi jau maksā 69 eiro, bet, tā kā ir akcija, tad viņus var nopirkt par 29 eiro. Vai tā nav krāpšanās?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Igors.

60 komentāri

60 komentāri

 • Gunta Klivere

  Gunta Klivere

  Tas tāpēc, lai jūs padomātu, vai tiešām to mantu vajag😊 cena vai nu apmierina, vai ne.
 • Klinta Zeltiņa
 • Harcenko Veniamin

  Harcenko Veniamin

  Kapec Lietuva ta nav? Tur cenas ir normalas. Sapratamas.
 • Kristīne Grundule

  Kristīne Grundule

  Márketinga pamatdarbība peļņai...tá dara visi un ir darijuši vienmér un turpinás darīt...un ja ne katrs,tad katrs otrais arī no šeit klátesošajiem tá darītu,jo tá ir PEĻŅA! Un tá neskaitas ne mánīšana,ne kas tam līdzīgs...uzņémums konkrétu preci vai pakalpojumu ir nopircis par SAVU naudu, un tálák tirgo ká grib,kaut par velti dávina! Neilgi pirms akcijas,preces cena tiek pacelta, kpc par to neviens nestreso?...bet kad iedod atlaidi tad slikti,tik pat labi var arī nedot vsp nekàdu atlaidi🤣Un nevienam nav pistole pie galvas ar pavéli pirkt, kur probléma,ja zin kur ir lèták...tad pèrk tur un ámen...Visa šīs tèmas ciláśana ir pilnīgi bezjèdzīga,bet tá uzpeld atkal un atkal, it kà no tà kas kàdreiz mainīsies 🤣
 • Olga

  Olga

  Nopirkam ksenukajā agro plēvi visbiezāku, pēc dažam dienam, izmest nebija ko, jo pārveršas par putekļiem
 • Inita Vītola
  • Ieva Kalēja

   Ieva Kalēja

   Inita Vītola nu nav gan. Lētāks kā depo. Akcijas labākas. Izvēle nav tik liela, bet, ja man ko vajag, pirmā izvēle ir k-senukai.
 • Diāna Mikeļone
 • Bergman Eduards
 • Bergman Eduards
 • Karīna Zaņģe

  Karīna Zaņģe

  Interesanti vēl ir tas konsultāciju galds, kur varot nokaulēt lētāku cenu, jo laikam internetveikala ja pasūta ir lētāk. Nav godīgi, jo ne visi to zin, ka uz pavadzīmes pamata, laikam, cena samazinās, privātpersonām

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!