Sūdzību dēlis: “Sadales tīkli” darbinieki veica elektrotīklu attīrīšanu no koku zariem, nepadomājot, kā koks izskatās pēc tam!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
“Sadales tīkli” darbinieki veica elektrotīklu attīrīšanu no koku zariem, nepadomājot, kā koks izskatās pēc tam!

“Labdien! Šodien A/S “Sadales tīkli” darbinieki veica elektrotīklu attīrīšanu no koku zariem. Zari tika apgriezti, nepadomājot, kā tas koks izskatās pēc apgriešanas.

Lai sakoptu teritoriju pēc viņu darbiem, apkārtējo māju īpašniekiem pašiem jāsavāc nozāģētie zari (kā “Sadales tīklu” operators teica “kokmateriāli”) un jāizveido koka izskats skatam pievilcīgāks. Tas saucas “Savu darbu paveikuši”, tālāk tiekat paši galā.”

Iesūtīja: Sandra

Foto