Sūdzību dēlis: “Sadales tīkli” darbinieki veica elektrotīklu attīrīšanu no koku zariem, nepadomājot, kā koks izskatās pēc tam!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
“Sadales tīkli” darbinieki veica elektrotīklu attīrīšanu no koku zariem, nepadomājot, kā koks izskatās pēc tam!

“Labdien! Šodien A/S “Sadales tīkli” darbinieki veica elektrotīklu attīrīšanu no koku zariem. Zari tika apgriezti, nepadomājot, kā tas koks izskatās pēc apgriešanas.

Lai sakoptu teritoriju pēc viņu darbiem, apkārtējo māju īpašniekiem pašiem jāsavāc nozāģētie zari (kā “Sadales tīklu” operators teica “kokmateriāli”) un jāizveido koka izskats skatam pievilcīgāks. Tas saucas “Savu darbu paveikuši”, tālāk tiekat paši galā.”

Iesūtīja: Sandra

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • A/s
  +1 +1 0

  A/s "Sadales tīkls"

  Labdien! Veicot elektrolīniju trases attīrīšanu no kokiem un krūmiem vai nozāģējot elektrolīniju apdraudošos kokus un to zarus, veikto darbu vieta tiek sakārtota pēc pilnīgas darbu pabeigšanas šajā teritorijā, savukārt pilsētās nozāģētie koki, krūmi un to zari tiek utilizēti, ievērojot pašvaldības noteiktās prasības. Attēlos redzamie nozāģētie koku zari Jūrmalā, Kandavas ielā, tika savākti un utilizēti vakar, 19. jūnijā, un šodien papildus veikta atsevišķu koku zaru apzāģēšana. AS “Sadales tīkls” atvainojas klientiem par sagādātajām neērtībām elektrolīniju trašu tīrīšanas darbu laikā un aicina klientus jautājumu gadījumos sazināties ar AS “Sadales tīkls”, zvanot uz bezmaksas informatīvo tālruni 8403, vai darbu izpildītāju.
 • Cita
  +1 +1 0

  Cita

  Paliktu pāris dienas bez elektrības bļaušana būtu skaļāka. Ne jau koku spokošanas dēļ aiz nekā darīt darbi tiek veikti, bet, lai nepārtrūktu elektroeberğijas piegāde kliedzējiem.
 • Ivo
  +1 +1 0

  Ivo

  "Tālāk tieciet paši" nu diez vai būs droši kaut ko veikt pašiem tik tuvu līnijai. Un lielākā daļa redzamo koku nav veidojami.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!