Sūdzību dēlis: Sabojāta oma pēc strūklaku šova Ogres estrādē!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
Sabojāta oma pēc strūklaku šova Ogres estrādē!

“Gribu padalīties ar sabojāto omu manai ģimenei, kā arī vēl kādam paprāvam cilvēku skaitam, apmeklējot “Multimediālu ūdens strūklaku šovu no Francijas” Ogres estrādē 10. augustā.”

“Laikus iegādājos numurētas biļetes “Biļešu servisā” par 25 eiro katru, lai būtu sēdvietas tuvāk skatuvei. Ierodoties estrādē, devāmies uz biļetē norādīto sektoru, rindu un vietām, visi bijām lielā šokā, jo nebija pat krēslu, nācās stāvēt un gaidīt nepilnu stundu, kad beidzot tos atveda. Spraukdamies starp cilvēku pūli, krēslus (nenumurētus) salika A zonā, tad B zonā, kur vairs nesanāca pilnas rindas, jo to pietrūka.

Aktīvākie staigāja pa rindām, skaitot un meklējot savu vietu. Tā kā viss tā jau kavējās, papētīju, ka manā biļetē norādītās vietas jau aizņemtas, atradu brīvos krēslus un apsēdāmies vietā, kur to vispār nebija. Stundu mierīgi klausījāmies koncertu, līdz ieradās aizkavējušies apmeklētāji un sākās riktīgs kašķis, jo nebija ne vietu, ne krēslu. Iesaistījās tā saucamie organizatori, sāka daudziem prasīt biļetes, dzina ārā no vietām un sēdināja citus, nebija vairs nekāda koncerta skatīšanās, bet haoss.

Mans pacietības mērs bija pilns, jo samaksājām par biļetēm ģimenei 125 eiro! Skatīties uz organizatoru neizdarībām nevēlējos. Bez domas, tas ir taktiski, ētiski vai nē, sulīgi pasūtīju tā saucamos organizatorus uz wc. Tikai tad iestājās miers, atnesa krēslus, visi apsēdās, nemēģinot meklēt vietas, bet noskaņojums un vakars visiem mums bija sabojāts.

“WS PRODUCTION” bija tie, kuriem nevajadzētu uzticēt organizēt pasākumus turpmāk, jo bardaks bija ne tikai estrādē, bet arī ar automašīnu stāvlaukumiem un bufetēm,” Bez Tabu Sūdzību dēlī ziņo Solvita.