Sūdzību dēlis: Rūķīšu meža namiņi Tērvetes dabas parkā vienos dzīvnieku izkārnījumos

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Rūķīšu meža namiņi Tērvetes dabas parkā vienos dzīvnieku izkārnījumos

“Labvakar! Vakar bijām ar bērnu Tērvetes dabas parkā. Mazais izstaigāja visus namiņus Rūķīšu mežā. Šodien skatos bildes un ko redzu – ieskatieties bildē, tie melnumi zem gultas izskatās pēc peļu, ežu un sazin vēl kādu zvēru kakām! Tiem namiņiem jumtus pacelt nevar (par to pārliecinājos pagājušo gadu, kad mazais pats saviem spēkiem nevarēja tikt ārā, sabijās un sāka raudāt), un tos neviens netīra,” sūdzas Agnese.

“Sākumā domāju saules puķu sēklu miziņas, bet – kurš tad tur tās būtu ēdis, jo namiņi maziņi, lielie iekšā netiek un mazi divgadnieki un trīsgadnieki to diezin vai darītu. Varbūt ir vērts šo parādīt un pajautāt parka administrācijai. Cik tas ir higiēniski?”