Sūdzību dēlis: Rucavas novadā ir sajūta, ka esi ārzemēs!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlos uzzināt, ko saka mūsu valsts valodnieki. Rucavas Novada Nidā un Papē 90% īpašnieki ir lietuvieši – arī uzraksti uz sētām ir lietuviski. Sajūta tāda, ka būtu ārzemēs iebraucis!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Jānis.

Rucavas novadā ir sajūta, ka esi ārzemēs!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO
9 komentāri

9 komentāri

 • Ansarul Haque

  Ansarul Haque

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums, mēs piedāvājam aizdevumu ar tūlītēju apstiprināšanu tiešsaistē,
  * personīgais aizdevums
  * uzņēmuma aizdevums,
  * auto aizdevums,
  *studenta aizņēmums
  * Biznesa aizdevums,
  utt ..... mēs dodam no USD 1000 līdz USD 60 000 000. dolāros vai eiro mūsu aizdevumam ir 3% procentu likme, un mēs varam piešķirt aizdevumu jebkur citur pasaulē .... ja jūs interesē, sazinieties ar whatsapp: +256756543536 vai e-pastu: [email protected]
 • Janka

  Janka

  Agrāk latvju karavīri, mūsu tēvi, cīnijās līdz nāvei lai neatdotu svešiem zemi. Šodien liekulīgie mantkārīgie lupatas bez vērtībām galvā un sirdī pārdod visu par ko mūsu tauta izlēja asinis. Tagad vari bimbāt ka brauc pa pārdoto Latviju.
 • Es

  Es

  savā privātīpašumā rakstu kaut arābu valodā- tik vienīgi jautājums vai adresāts sapratīs
 • Ēriks Plešs

  Ēriks Plešs

  Ar BezTabu nav kaut kas kārtībā.!Varbut laiks pietikt ķēmoties un normālas rubrikas taisat vai nu pazūdat!Kauns paliek 5 klases līmenī,pandēmija iedarbojas.
 • Jānis kārtējais
 • Nu forši nav

  Nu forši nav

  Nauda jātērē, lai savas pakaļjas celtu uz ārzemēm. Wiss ir še pat!!!🙆‍♀️
 • Anita Freimane

  Anita Freimane

  Latvietim nevajadzēja, nopirka lietuvietis. Ko ta nu vairs sūdzēties.
 • Maira Zlemete
 • Rovena Freliha

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!