Sūdzību dēlis: “RS mikroautobusu šoferi kļuvuši agresīvi – nekaunīga attieksme gan komunikācijā, gan braukšanā!”

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

10 komentāri
“RS mikroautobusu šoferi kļuvuši agresīvi – nekaunīga attieksme gan komunikācijā, gan braukšanā!”

“Sveiki, braucu Jūrmalā uz darbu, kā parasti gaidu Rīgas mikroautobusu, braucot uz Lielupi, par braucienu nemaksāju, bet rādu bāreņu apliecību. Viss vienmēr ir bijis kārtībā, bet tagad šoferi asi atbild: “Jums jūrmalniekiem ir uztaisīts bezmaksas autobuss, brauciet ar to!” un izraida mani no mikroautobusa, bet es īsti nesapratu, kur bija rakstīts tas, ka esmu no Jūrmalas un man ir jūrmalnieka biļete?” sūdzas Elizabete.

“Vadītāji palikuši ļoti agresīvi, brauc kā grib, Dubultos izraidīja sievieti ar kafiju, jo redziet, šī nav kafejnīca. Rakstīt “Rīgas satiksmei” arī ir bezjēdzīgi, bet nav ļoti patīkami dēļ neapmierinātiem šoferiem kavēt darbu.”