Sūdzību dēlis: Rotaļlieta kļūst nevadāma – pārdevējam izdevīgi! Bērnam no priekiem palicis tikai čeks!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

7 komentāri
Rotaļlieta kļūst nevadāma – pārdevējam izdevīgi! Bērnam no priekiem palicis tikai čeks!

“Labdien! Mans bērns (15 gadu) jau ilgāku laiku veikalā bija noskatījis ar pulti vadāmo helikopteru, un šoruden, kad bija sakrājis pietiekami naudiņas, varēja īstenot savu sapni, kas nemaksāja lēti.

Diemžēl prieki bija īsi. Bija bezvēja pēcpusdiena, puisim prieks, taču helikopteram bija savas domas. Paceļot to gaisā, viņš it kā nejauši pārlidoja kaimiņu žogam. Kad veiksmīgi bijām mantu no kaimiņu sētas atguvuši, notika otrais mēģinājums, kurš bija liktenīgais.

Paceļoties gaisā, helikopters sāka dzīvot savu dzīvi un aizlaidās zilajās tālēs, nereaģējot uz pults komandām, līdz tālumā nokrita. Tā kā dzīvojam privātmāju rajonā, tad devāmies pie kaimiņiem ar lūgumu pārmeklēt dārzus, bet bezcerīgi – protams, neko neatradām.

No kārotā pirkuma mums palika pāri tikai video ieraksts ar aizlidojošo helikopteru un skatītāju smiekliem par komisko situāciju. Diemžēl bērnam no prieka palika pāri čeks, pults, bēdīgais video un sāpes par zudušo mantu un naudu.

Uz manu piezīmi, ka nauda tomēr netika izlietota lietderīgi, dēls atbildēja: “Mammu! Bet veikalā mani taču nebrīdināja, ka viņš var aizlidot prom!”.

E-pastā sazinoties ar uzņēmumu, saņēmu atbildi, ka: ”Mēs izrunājām šo situāciju ar vadību, diemžēl nevaram jums palīdzēt, jo jums nav preces, kuru varētu apmainīt pret jaunu”.

Vai tiešām, iegādājoties ar pulti vadāmas rotaļlietas, pircējam jau iepriekš ir jāparedz, ka pults, iespējams, ir bojāta, kas novedīs pie rotaļlietas pazušanas no pircēja neatkarīgu apstākļu dēļ? Pārdevējs priecīgs, ka nav preces ko apmainīt!

Patiesībā par šādu situāciju pat nebiju iedomājusies, iegādājoties iepriekšējās rotaļlietas, un pieņemu, ka arī citi vecāki par šādu situāciju neiedomājas.”

Iesūtīja: Līga