Sūdzību dēlis: Rokas nost no Praulienas Mildas!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Rokas nost no Praulienas Mildas!”

Rokas nost no Praulienas Mildas!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Man tā Milda patika! Mākslinieki – baigie malači!

Ja pagastvecis pats pašrocīgi grib aizkrāsot Skaistumu, Mildu ar vēderiņu, lai atsūta man pašrocīgi parakstītas divas fotogrāfijas- Praulienas Milda gaidībās un Praulienas Melnais Caurums!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Normunds.

Sižetu par Praulienas mākslas darbu Lasi šeit!

3 komentāri

3 komentāri

 • Maija

  Maija

  Jā pagastmājas ēka būt piemērotāka neka pamatskolas ēkas . Pulkstenis laikam ir aizmirsis ka ir jauniešu centra vadītājs nevis gleznotājs, būt labāk pievērsies savam darbam nevis domājis kur ko apgleznot , nu jau liekas ka izturas kā privātīpašnieks šai ēkai , bet galu galā tā ir pamatskolas ēka.šādi neviens nerisina demogrāfijas jautājumu, lai risinātu jautājumus par demogrāfiju nekas uz sienām nav jāzīmē .Tas vai šim zīmējumam ir jāpaliek šādā izskatā pirmām kārtām būtu jājautā skolas direktorei un skolā strādājošiem skolotājiem un pagasta pārvaldes vadītājam un pēc tam tikai citi vārētu izteikt savu viedokli. Un pirms kau ko gleznot uz publiskām ēku sienām vajadzētu iepazīstināt iedzīvotājus , skolas vadību, lai varētu izteikt viedokli , tad arī gleznot.
 • normals cilveks!

  normals cilveks!

  ziimeejumam nav ne vainas-- tikai ,manuprat,nevajadzeja pie skolas un vispar ,skolas teritorija uz eekaam ziimeet!!!!!ja veelas kads izpausties- kapec skolas sienas jaakraaso! ???!!!! uz praulienas pagastmajas vajadzeeja uzziimeet-- tad buutu efekts lielaaks !
 • Jānis Siliņš

  Jānis Siliņš

  Sanāk, ka Latvijā neatbalsta demogrāfisko pieaugumu... :o

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!