Sūdzību dēlis: Rojas brīvdabas estrāde kurina naidu pret ģimenēm! Vai šāds mārketings ir normāls?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Vēlējos noskaidrot citu kultūras iestāžu un mūziķu viedokli par šādu ierakstu sociālajos tīklos no Rojas brīvdabas estrādes puses, kur vecākiem tiek pamācīts, kā uzvesties!”

Rojas brīvdabas estrāde kurina naidu pret ģimenēm! Vai šāds mārketings ir normāls?

“Neesmu pret bērnu audzināšanu un atbalstu, ka bērniem jāmāca, kā uzvesties kultūras iestādēs, bet neatbalstu šādus ierakstus, kur komentāros tiek kurināts naids pret ģimenēm!

Strādājot izglītības un kultūras nozarē, parasti tieši iestāde ir tā, kura novērtē problēmu un dara visu iespējamo no savas puses, lai turpmāk (šajā gadījumā bērni) netraucētu pasākumu! Vai tiešām kultūras iestāde uzskata, ka šāds mārketings 21. gs. ir normāls?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Līva.

8 komentāri

8 komentāri

 • Maija

  Maija

  Lasīju šo tekstu divas reizes, bet neatradu ne rindas, kas "kurina naidu" starp ģimenēm. Šāds aicinājums veicina sapratni un sadzīvošanu. Vienīgi kauns, ka mūsdienu it kā izglītotajā sabiedrībā jāraksta un publiski jāizliek informāciju, kas mūsu vecākiem bija skaidra jau no mazotnes un tika mācīta tālāk. Izrādās, elementāra pieklājība pasākumos jau kļūst par deficītu. . . '
  Visi, kas ieradušies koncertā, ir par to maksājuši naudu un vēlas dzirdēt un redzēt uz skatuves notiekošo, nevis bērnu klaigas, grūstīšanos un kāpšanu uz kājām. Skatuve ir koncertprogrammas izpildīšanai, nevis bērnu "demonstrējumiem", ko daļa rūpīgo vecāku vēl skrien filmēt un fotografēt. Žēl, ka tik elementāras lietas jāskaidro pieaugušiem cilvēkiem. Vai cirka izrādēs pie zirgiem un ziloņiem arī laidīsiet savus bērnus?
 • Ilze

  Ilze

  Ja es nopērku biļeti un eju baudīt koncertu, kāpēc man, Līva, jāklausās bļaujoši bērni, kuri skaraida un traucē? Šādus uzrakstus vajadzētu pie visām kultūras iestādēm. Beidzot vecākiem ir jāuzņemas atbildība kā pieaugušajiem par savu atvašu uzvedību sabiedriskos pasākumos, nevis jāpalaiž brīvā skrējienā...jā tā ir vienkāršāk....
 • Aizej pie
 • Martins

  Martins

  esmu bijis šajā estrāde daudzās reizes ar savas manas bērniem ir jābūt paklausīgiem pret pārējiem cilvēkiem
 • Zoja
  +12 +12 0

  Zoja

  Malači, Roja! Pilnīgi pareizi. Man kā apmeklētājam pasākuma laikā nav jājūt diskomforts no skrejošiem un spiedzošiem sīčiem.
 • Atceros
  +19 +19 0

  Atceros

  Arī es esmu mamma un uzskatu, ka bērnu skraidīšana un trakošana brīvdabas pasākumos ir jāierobežo. Ja bērnsbgrib skraidīt, var apsēsties pēdējās rindās un ļaut viņiem pa aizmuguri trakot. Mums ir jābūt saprotošiem pret citiem un tad citi būs iecietīgi pret mums vecākiem un mūsu mīļajiem bērniem!
 • Inga
  +23 +23 0

  Inga

  Es esmu mamma,bet neuzskatu ka tā ir naida kurināšana. Dažiem vecākiem tas ir jāatgādina ,kā un kur uzvesties bērniem. Jo ja māksliniekam traucēs strādāt un ja kas notiks ar bērnu,būs vainīgs organizātors vai kāds no māksliniekiem. Jāciena citu cilvēku darbs. Kāpēc neviens neiedomājas bērnu palaist brīvsolī Operā?
 • Biruta
  +22 +22 0

  Biruta

  Ļoti pareizi, ir nepiedodami, ja pasākumu laikā bērniem tiek atļauts viss: kāpt uz skatuves, skraidīt, bļaustīties utt. Tā nav nekāda naida kurināšana, vienkārši bērniem arī ir jāmācās uzvesties, nevar būt tāda visatļautība. Cilvēki nāk baudīt mākslu, nevajadzētu traucēt to darīt,

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!