Sūdzību dēlis: Rojas brīvdabas estrāde kurina naidu pret ģimenēm! Vai šāds mārketings ir normāls?

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

8 komentāri
Rojas brīvdabas estrāde kurina naidu pret ģimenēm! Vai šāds mārketings ir normāls?

“Vēlējos noskaidrot citu kultūras iestāžu un mūziķu viedokli par šādu ierakstu sociālajos tīklos no Rojas brīvdabas estrādes puses, kur vecākiem tiek pamācīts, kā uzvesties!”

“Neesmu pret bērnu audzināšanu un atbalstu, ka bērniem jāmāca, kā uzvesties kultūras iestādēs, bet neatbalstu šādus ierakstus, kur komentāros tiek kurināts naids pret ģimenēm!

Strādājot izglītības un kultūras nozarē, parasti tieši iestāde ir tā, kura novērtē problēmu un dara visu iespējamo no savas puses, lai turpmāk (šajā gadījumā bērni) netraucētu pasākumu! Vai tiešām kultūras iestāde uzskata, ka šāds mārketings 21. gs. ir normāls?” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Līva.