Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

39 komentāri
Rīgas Valsts tehnikuma dienesta viesnīcas istabiņā nav ledusskapja!

“Labdien! Es 4. septembrī ievācos Rīgas Valsts tehnikuma dienesta viesnīcā un saprotu, ka man piešķirtajā istabiņā neatrodas ledusskapis.

To saprotot, jautāju par šo lietu dienesta viesnīcas vadītājai, uz ko viņa atbildēja, ka tehnikums ledusskapjus neizsniedzot un daudzās istabiņās neesot ledusskapja, un ka neko šajā jautājumā mainīt nevar.”

Iesūtīja: Mārtiņš

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

 • Liene Helēna Puriņa
  +22 +22 0

  Liene Helēna Puriņa

  Āmen baznīcā! Esi laipni aicināts kopmītnēs!😒 mūsdienās,ņemot vērā dienesta viesnīcu stāvokli,jāpriecājas,ka ir logi,durvis un gulta!😂 ledusskapis jau tāda kā ekstra!
 • Kate
  +16 +15 -1

  Kate

  Nu traki,Mārtiņ!Droši vien nav arī televizors,dators,mikrene,džakuzi...Tā tas diemžēl ir-kopā ar istabas biedriem jāsametas naudiņa un jānopērk ledusskapis,vai arī painteresējoties var dabūt lietotu par velti.Vai tad jauni cilvēki neatradīs izeju no tik ''sarežģītas''situācijas?
 • Laima Burtniece Kauliņa
  +15 +14 -1

  Laima Burtniece Kauliņa

  Istabiņā nav ledusskapis?🤣🤣🤣 nopietni? Baigā problēma🤣🤣🤣 tās nav kojas, ja kopīgajā virtuvē no ledusskapja nenosper pelmeņus vai krējumu neturi istabā uz ārējās palodzes!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl