Sūdzību dēlis: “Rīgas siltums”, piedzenot parādus, biedē godprātīgos maksātājus

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

0 Komentāru
“Rīgas siltums”, piedzenot parādus, biedē godprātīgos maksātājus

“Labdien, cienījamā “Bez Tabu” komanda! Pirms kāda laika saņēmu šādu vēstuli, nepievēršot tai lielu uzmanību, izmetu laukā, jo zinu, ka visu esmu nomaksājusi un neesmu parādniece, lai gan mājā, kurā dzīvoju, acīmredzot ne visi godprātīgi maksā rēķinus,” atklāj skatītāja Dace Nebēdniece.

Dace raksta, ka “ciemojos pie mammas, un izrādās, – viņa arī ir saņēmusi šādu vēstuli un nopietni satraukusies, ka viņai nāksies segt kāda nemaksātāja parādus. Cik noprotu, šādas vēstules ir saņēmuši visi Rīgas daudzdzīvokļu namu iedzīvotāji, kuru mājā dzīvo kāds parādnieks”.

“Vēlos noskaidrot, vai “Rīgas siltums” ir tiesīgs piedzīt parādu no godprātīgiem maksātājiem? Ja nav, tad kāpēc viņi tā biedē cilvēkus? Kāds ar vājākiem nerviem tā var aiziet ar sirdi. Ja ir tiesīgi, tad arī kaut kas nav kārtībā – labāk tad rēķinus laikus nemaksāt, lai piedzen parādus no kaimiņiem? Tad jau bankas arī kredītu parādus piedzīs no citiem kredīta ņēmējiem?”