Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Labdien! Sākoties vēsajam laikam, “Rīgas satiksmes” sabiedriskajā transportā sāk slēgt apsildi. Ir jau patīkami, ka transportā ir silti, bet nereti ir tā piekurināts, ka ir karsti. Nu neticu, ka esmu tāda vienīgā, kurai ir karsti.

“Rīgas satiksmes” transportā pieslēgta apsilde – sakarsis izkāp no “sabiedriskā”, un slimība klāt!
Ieva Lūka / LETA

Nesaku, ka nevajag sildīt, bet nu ne jau tā, ka transports kļūst par saunu. Logi aizsvīduši – tātad tās nav tikai manas personiskās izjūtas. Tāds sakarsis izkāp no tā transporta, vējš appūš, un slimība klāt.

Labi, varētu novilkt mēteli, bet, kad transports ir pārpildīts, jāstāv kājās, jātur rokās soma un vēl pašam jāturas, lai neapgāztos, tas ir teju neiespējami.

Tiešām šoferīši nesaprot, ka cilvēki ģērbjas atbilstoši laikapstākļiem un nav vajadzības taisīt pirti transportā. Ja pašiem šoferīšiem auksti, tad vajag saģērbties atbilstoši, nevis sēdēt pie stūres krekliņā, ko ir gadījies novērot gana bieži.

Tiešām “Rīgas satiksmei” nav kaut kādu vadlīniju šajā jautājumā?

Ar cieņu – kārtējo reizi saaukstējusies pēc pārkaršanas sabiedriskajā transportā!”

Iesūtīja: Kristīne

28 komentāri

28 komentāri

 • Ērika Krimska
 • Lauris

  Lauris

  Jaunajos tramvajos ir saziņais lidzekļi pieej pie salona durvīm un nospied pogu kurai rakstīts ir SAZIŅAAR VADĪTĀJU un pasaki to ka tev ir karsti lai nedaudz pazemina to slimību. Ja tas ir trolejbuss vai autobuss vai vecais tramvajs tad tu vari pieet pie vadītāja un pateikt to ka tev ir karsti.
 • Dzintra Jankovska

  Dzintra Jankovska

  Daudz vairàk traucè ar reklàmàm aizlètie logi tramvajos, varèja lîmèt lîdz stikliem.
 • Līna

  Līna

  Karstums patiešām grūti izturams, īpaši, ja transporta līdzeklī ir jāpavada turpat 40 minūtes. Arī novilkt virsdrēbes nav īsti iespējams, īpaši, ja sanāk stāvēt kājās. Diez vai ir rentabli vērt vaļā logus, ja turpat salonā turpina darboties apsildamās ierīces. Vadītājs sēž pie stūres krekliņā ar īsām rociņām, bet pasažieriem nav izvēles - esam taču saģērbušies atbilstoši laikapstākļiem. Gandrīz ikdienas braucieni uz darbu un mājup pārvēršas par mocībām karstumā un bezgaisā.
 • Skaidrīte S

  Skaidrīte S

  Sūdzības autorei pilnībā piekrītu, jo vakar pati savām acīm redzēju, kā pārsildītā autobusā, jauns puisis zaudēja samaņu.
  Varētu jau būt, ka tas nebija tikai no siltuma, bet temperatūra varēja to veicināt.
 • .
  • Zuze

   Zuze

   varbūt ādu sev arī novilkt? citreiz "trusenēs" jāsēž lai vēsāk būtu!
 • Solvita Ja

  Solvita Ja

  Rīgas satiksmei ar apkuri sabiedriskajā transportā nekad nav bijis mēra sajūtas: vai nu +40°, vai nemaz, un, ja rīta agrumā to ieslēgs, tad tā tas arī paliks pusdienlaikā, kad ārā jau saulīte sildīs +15°. Ziemā, kad cilvēki sagērbjas atbilstoshi āra temperatūrai, transportā nav iespējams uzturēties un labāk patieshām iet kājām... Un kam tu sūdzēsies? Visiem ir vienalga!!!
 • Aina Aina

  Aina Aina

  Spriežot pēc visa - visi komentētāji nav ikdienas sabiedriskā transporta lietotāji - jo tik ciniski un ņirgājoši var izteikties tikai kundziņi ar saviem auto. Pretīgi.
  Tā ir milzīga problēma. Es katru dienu ceļā pavadu vismaz 45.min. un ja jābrauc uz 9:00, tad ceļš ilgst 1,30.min. un pat ilgāk! (3.autobus-Bolderāja) Es te pat vairs nerunātu par sakaršanu - cilvēki reāli ģībst!
 • Eva Pastore

  Eva Pastore

  .....un ja es pieturaa esmu parsalusi un gribu transportaa sasildities?....kapēc jātuntuļojās kā ziemeļniekam 😮
 • Ilva Sporne

  Ilva Sporne

  Nu principa ir jaieiet ss.com, jaatver sadala Transports, un janoperk masina, jaiekapj, un ollaaaa, viss ok, regule, ka sirds velas!
  • Oskars DC
  • Ilva Sporne

   Ilva Sporne

   Oskars DC
   Tad atkal jaiet ss.com un jamekle rezerves dalas. Velams uzreiz ari salona filtru nomainit 😂😂
  • Oskars DC

   Oskars DC

   Ilva Sporne Bet ja ir pārāk auksts lai nopirktu rezerves daļas, bet autobusa tomēr siltāk.
  • Ilva Sporne

   Ilva Sporne

   Oskars DC
   Nevajag risket. Sasvidisi autobusa un papildus auto remontam vel zales japerk bus.
  • Oskars DC

   Oskars DC

   Bet ja saukstēšos automašīnā braucot pakaļ detaļām, tad arī atkal būs skāde un jāpērk būs zāles
  • Ilva Sporne

   Ilva Sporne

   Oskars DC
   Ne, ne, problema jau rodas, ja transporta ir karsti, ja ir auksts, tad uztraukumam nav pamata 😂👍
  • Oskars DC

   Oskars DC

   Nu tad labak sēdēšu mājās ;D Zāles tomēr ir pārāk dārgas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!