Sūdzību dēlis: “Rīgas satiksmes” transportā pieslēgta apsilde – sakarsis izkāp no “sabiedriskā”, un slimība klāt!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

28 komentāri
“Rīgas satiksmes” transportā pieslēgta apsilde – sakarsis izkāp no “sabiedriskā”, un slimība klāt!
Ieva Lūka / LETA

“Labdien! Sākoties vēsajam laikam, “Rīgas satiksmes” sabiedriskajā transportā sāk slēgt apsildi. Ir jau patīkami, ka transportā ir silti, bet nereti ir tā piekurināts, ka ir karsti. Nu neticu, ka esmu tāda vienīgā, kurai ir karsti.

Nesaku, ka nevajag sildīt, bet nu ne jau tā, ka transports kļūst par saunu. Logi aizsvīduši – tātad tās nav tikai manas personiskās izjūtas. Tāds sakarsis izkāp no tā transporta, vējš appūš, un slimība klāt.

Labi, varētu novilkt mēteli, bet, kad transports ir pārpildīts, jāstāv kājās, jātur rokās soma un vēl pašam jāturas, lai neapgāztos, tas ir teju neiespējami.

Tiešām šoferīši nesaprot, ka cilvēki ģērbjas atbilstoši laikapstākļiem un nav vajadzības taisīt pirti transportā. Ja pašiem šoferīšiem auksti, tad vajag saģērbties atbilstoši, nevis sēdēt pie stūres krekliņā, ko ir gadījies novērot gana bieži.

Tiešām “Rīgas satiksmei” nav kaut kādu vadlīniju šajā jautājumā?

Ar cieņu – kārtējo reizi saaukstējusies pēc pārkaršanas sabiedriskajā transportā!”

Iesūtīja: Kristīne

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

Lasi vēl

 • Ramona Abolina
 • Eldars Salvis Ozolinsh
  +14 +12 -2

  Eldars Salvis Ozolinsh

  Latviietim nekad, nekas nav labi.
  Lai nosēž šitā gudrīte pie stūres mētelī entàs studas...
  😡😡😡😡
 • Ilva Sporne

  Ilva Sporne

  Nu principa ir jaieiet ss.com, jaatver sadala Transports, un janoperk masina, jaiekapj, un ollaaaa, viss ok, regule, ka sirds velas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl