Sūdzību dēlis: Rīgas dzemdību nama mājaslapā norādītās atlaides nepiešķir!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Mūsu ģimene 17.maijā Rīgas dzemdību namā piedzīvoja meitiņas nākšanu pasaulē. Šo fantastisko sajūtu pastiprināja nupat atcelti noteikumi, kas sakarā ar valstī noteikto ārkārtas stāvokli liedza dzemdībās piedalīties bērna tēvam.”

Rīgas dzemdību nama mājaslapā norādītās atlaides nepiešķir!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Turklāt Rīgas dzemdību nama mājaslapā tika norādīts, ka arī ģimenes palātas maksa pandēmijas laikā tiek samazināta par 25% (cena bez atlaides 60 eiro/diennaktī). Ar prieku izmantojām šo iespēju, taču vilšanās bija brīdī, kad pirms izrakstīšanās rēķinā par palātas izmantošanu četras diennaktis no atlaides nebija ne vēsts.

Kad jautājām, kur palikusi mājaslapā piedāvātā atlaide, darbinieces raustīja plecus, ka nekādas atlaides nevienam neesot piešķirtas. Vienīgais, ko varot piedāvāt ir Rīdzinieka kartes atlaide, kas ir 5% rēķina summas. Kam šī informācija mājaslapā ir domāta?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Jānis.

6 komentāri

6 komentāri

 • Dzidra Pliča

  Dzidra Pliča

  Labdien! Vēlos Jūsu palīdzību noskaidrot, ar Rīgas namu pārvaldi, kā 70,80,90 gadu veciem pensionāriem, kuriem nav datora un, kuriem grūti būtu to apgūt,un ir slikta redze, lai varētu nosūtīt skaitītāja rādījumus pa telefonu ar īsziņu, kā to izdarīt, ja telefoniski atbildētāja kategoriski atsakās rādījumus pieņemt? iETEIKUMS BIJA GRIEZTIES PĒC PALĪDZĪBAS PIE KAIMIŅIEM... - kā tad ir ar pandēmiju? Un, .piedodiet, bet mēs neesm staigātāji ne pie kaimiņiem, ne kur citur...Ar cieņu, Jūsu skatītāja Dzidra
 • Arnita Zadvinska

  Arnita Zadvinska

  Es, protams, varu kļūdīties, bet vai tas neattiecas uz laiku, kad tēti nevarēja piedalīties dzemdībās? Tagad šo ierobežojumu nav un cena tiek aprēķināta pilnā apmērā, jo tomēr uz vietas paliek par vienu cilvēku vairāk.
  • Jānis

   Jānis

   Ierobežojumi joprojām pastāv, tu nedrīksti iziet no dzemdību nama, jo netiec atpakaļ, atšķirībā no pirms pandēmijas stāvokļa.
 • Pzc

  Pzc

  It kā ļoti vienkārši - kamēr neuztaisa pareizu rēķinu neko nemaksā?
 • Andris Millers
 • Marta

  Marta

  Mums arī tieši tas pats liekas dīvaini. Tikai pie iestāšanās 19.05 jau jautājām,vai atlaide būs, teica tikai ar Rīdzinieka karti 5%. Kad teicām, ka mājaslapā ir norādīts 25%, teica, ka ,ja ģimenes dzemdības ir atļautas, tātad atlaides vairs nepienākas. Zvanīju uz RDZN uzziņu tālruni, tur brīnījās, ka mājaslapā info vēl ir par atlaidi, bet atlaides nav. Ļoti nekorekti no RDZN puses.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!