Sūdzību dēlis: Rīgas dzemdību nama mājaslapā norādītās atlaides nepiešķir!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

6 komentāri
Rīgas dzemdību nama mājaslapā norādītās atlaides nepiešķir!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Mūsu ģimene 17.maijā Rīgas dzemdību namā piedzīvoja meitiņas nākšanu pasaulē. Šo fantastisko sajūtu pastiprināja nupat atcelti noteikumi, kas sakarā ar valstī noteikto ārkārtas stāvokli liedza dzemdībās piedalīties bērna tēvam.”

“Turklāt Rīgas dzemdību nama mājaslapā tika norādīts, ka arī ģimenes palātas maksa pandēmijas laikā tiek samazināta par 25% (cena bez atlaides 60 eiro/diennaktī). Ar prieku izmantojām šo iespēju, taču vilšanās bija brīdī, kad pirms izrakstīšanās rēķinā par palātas izmantošanu četras diennaktis no atlaides nebija ne vēsts.

Kad jautājām, kur palikusi mājaslapā piedāvātā atlaide, darbinieces raustīja plecus, ka nekādas atlaides nevienam neesot piešķirtas. Vienīgais, ko varot piedāvāt ir Rīdzinieka kartes atlaide, kas ir 5% rēķina summas. Kam šī informācija mājaslapā ir domāta?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Jānis.