Sūdzību dēlis: Rīgas Centrāltirgū neviens neievēro distancēšanos!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Šodien ap plkst. 13.00 biju Rīgas Centrāltirgū. Mani pārsteidza cilvēku pūļi.”

Rīgas Centrāltirgū neviens neievēro distancēšanos!
BEZ TABU SKATĪTĀJA FOTO

“Ļoti bieži var novērot, ka 2 metru distancēšanos cilvēki neievēro. Sajūta tāda, ka neviens neko neregulē un esmu nokļuvusi citā realitāte, bet varbūt šī ir tā vieta, kur koronavīruss neeksistē!” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Elvīra.

37 komentāri

37 komentāri

 • Ligita Rozenstrauha
 • Haralds Kaulins

  Haralds Kaulins

  Jautājums ir,ko Jūs tur darat? Sēdi mājāa,nelien pūlī. Tādi kā Jūs arī to pūli taisat.
 • Anna Saulīte
 • Jurec Jurec Inžektors

  Jurec Jurec Inžektors

  Kāda kuram darīšana pats ievēro...nu bļin latvietis kā jau latvietis...citam skabargu redz sev baļķi neredz
 • Ludmila Medvedjeva

  Ludmila Medvedjeva

  Nu, neievēro distanci... Un ko, visi tirgus apmeklētāji saslima? Masveidā ?
  • Dzintra Kupča

   Dzintra Kupča

   Ludmila Medvedjeva kaimiņiene visu Covid laiku joza uz tirgu.. vēl nevienu nezinu, kurš būtu saslimis.. es un mans vīrs to skaitā... pilnīgs murgs
  • Jānis Sīlis

   Jānis Sīlis

   No kā ta tur var saslimt,no tā neeksistējošā,mistiskā vīrusa,? 😂
 • Gvido Tralla
 • Dzintra Kupča

  Dzintra Kupča

  Jocīga tā slimība... tuvojas 9 datums un jau sāk pazust🤣🤣🤣
 • Vita Gerve
 • Puķe

  Puķe

  Nav nekāda vīrusa, ir tupa tauta, kuru var piesmiet. Un Lucky Jana, ej ārstējies, lai gan slimu galvu nevar izārstēt, ja jums neklepo virsū, kāds pamats jums klepot. Pateicos visiem, kuri neatbalsta planetāro bandītu pakalpiņu Latvijas valdības vājprātu.
 • Antra Lapiņa
  • Ērika Krimska

   Ērika Krimska

   Veikalos šur tur ievēro,bet vai tas vajadzīgs.....cilvēki sāk neticēt par to slimošanu jo redz,kā valdība uzliekot visus aizliegumus,steidz pieņemt dažādus likumus un naudas noplūšanu,nezināmos virzienos.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!