Sūdzību dēlis: Rīgā vairs nevar normāli tikt pie bērnu zobārsta!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

27 komentāri
Rīgā vairs nevar normāli tikt pie bērnu zobārsta!
PIXABAY

“Esmu šokā, ka Rīgā vairs nevar normāli tikt pie bērnu zobārsta. Jāpierakstās jau 3-4 mēnešus iepriekš, lai varētu tikt pie valsts apmaksāta zobārsta, bet privātprakses ņem ļoti lielas samaksas.”

“Rīgas bērniem sanāk, ka jāstaigā bez zobiem. Rīgā uz katra stūra ir zobārstniecības, bet nevienā nevar tikt ar akūtām sāpēm. Divas nedēļas mocījos ar 4 gadus vecu bērnu, lai ieliktu zāles un samaksāju 100 eiro.

Vai tiešām nevar paņemt akūtās sāpēs bez rindas? Vai tomēr bērnam ir jāmokās nedēļām ilgi, lai tikai ieliktu zāles piena zobā? Vai tiešām Covid-19 ir aizstājis citas cilvēka slimības un sāpes?” Bez Tabu Sūdzību dēlī vaicā Ludmila.