Sūdzību dēlis: Rīgā nekas neliecina par valsts svētku tuvošanos

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

52 komentāri
Rīgā nekas neliecina par valsts svētku tuvošanos
ZANE BITERE, LETA

“Labdien! Parasti jau ap Lāčplēša dienu Rīga sāk posties svētkiem – parādās gaismiņas, spuldzītes galvenajās ielās, alejā pretī Ministru kabinetam… Pēc divām dienām Latvija svinēs savu 100. dzimšanas dienu, bet Rīga joprojām ir tumša un nekas neliecina par gadsimta svētku tuvošanos. Nekādas svētku sajūtas! Vai tā būtu kāda sabotāža?” vaicā Bez Tabu skatītāja Lilija.

“Neizpratni radīja arī “Rīgas satiksmes” apsveikums Lāčplēša dienā, ko varējām skatīt visos sabiedriskā transporta līdzekļos – uz autobusa fona Latvijas karogi aizaugušā laukumā. Vai tas bija skaistākais skats svētku reklāmas rullītim?”