Sūdzību dēlis: Riebiņu pašvaldība regulāri parāda savu attieksmi pret saviem iedzīvotājiem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

“Riebiņu pašvaldība regulāri parāda savu attieksmi pret saviem iedzīvotājiem.”

Riebiņu pašvaldība regulāri parāda savu attieksmi pret saviem iedzīvotājiem!
PIXABAY.COM

“Esmu pārsteigta par amatpersonu patvaļas līmeni un priekšsēdētāja neieinteresētību risināt šos jautājumus. Maijā Riebiņu lepnajā kultūras namā notika pensionāru vakars ar lielu koncertu. Diemžēl ne visi pensionāri bija pelnījuši šo pasākumu.

Manu 80 gadus veco mammu turp neaicina jau trešo gadu. Mēs uzzinām par šo pasākumu tikai, kad tas ir pagājis no kādu citu stāstījuma. Tā notika arī tagad.

Manai mammai zvanīja viņas kaimiņiene, tāda paša vecuma kundzīte, kura arī netika aicināta uz šo pensionāru vakaru. Milzīgs bija viņas aizvainojums un nesapratne, jo nemaz tik daudz priecīgu brīžu viņām nav. Saprotu, ka Riebiņu pašvaldības sociālā dienesta darbinieki nosaka paši, kuri tad pensionāri ir pelnījuši saņemt aicinājumu un kuri nav.

Mani visvairāk apbēdina, ka gan mana mamma, gan šī kaimiņiene visu savu mūžu godprātīgi nostrādāja kolhozā un vienmēr abas aktīvi piedalījās ciemata sabiedriskajos notikumos, neskatīdamās uz savas veselības problēmām. Tagad viņas nav pelnījušas pat šo uzaicinājumu. Kas tad tiek aicināts, un kurš pēc Riebiņu pašvaldības darbinieku izpratnes ir pelnījis šādus aicinājumus?

Piebildīšu, ka esmu jau iepriekš saskārusies ar Riebiņu pašvaldības amatpersonu patvaļu un nolaidību. Pašvaldības priekšsēdētājs neuzskatīja par vajadzīgu izskatīt manas sūdzības un netika izteikti pat aizrādījumi šīm amatpersonām,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Inita.

11 komentāri

11 komentāri

 • Rīdzinieks

  Rīdzinieks

  Pirms sūdzēties par kaut kādiem Riebeklīšiem būtu vērts pieminēt kur tas ir.
 • Es

  Es

  Nezinu par Riebiņu domi vispār trūkst vārdu!apaļas jubilejas nesveic,kāzu jubilejas nesveic,par invalīdiem vispār neliekas ne zinis ,pat konfekšu kastīti neatnesis uz ziemisiem,nerunāsim jau par kādu citu atbalstu ,ja citiem pagastiem bērni var strādāt vasarā un ir kur tad riebiniem ir uz to dziļi uzsplaut!
 • No name

  No name

  Nē nu nopietni, Facebook vai draugiem.lv? daudziem pensionāriem tādu pat nav, it īpaši laukos, kur tā darbu pietiek! Žēl naudas papīram?lai aizsūtītu normālu ielūgumu
 • Marija, Preiļi

  Marija, Preiļi

  No sākuma bija jāaiziet uz pašvaldību, jāaprunājas, kāpēc tā ir sanācis. Nevis uzreiz skriet un brēkt pa pasauli un drukāt uz "BezTabu".Kā būtu, ja tagad pretī sāktu ko runāt? Pati personīgi zinu, ka Inita savu 80 gadīgo mammu ir atstājusi vienu pašu laukos ,bet pati lepni dzīvo Rīgā!!! Mamma dažreiz pat bez maizes sēž, jo pati nevar izstaigāt tādu gabalu līdz veikalam. Kāda tad Tev, Inita, ir cieņa pret cilvēku, kas visu mūžu ir nostrādājis kolhozā un tagad veselība vairs neļauj izstaigāt pat uz veikalu??? Tādiem cilvēkiem NOTEIKTI būtu jābūt blakus kādam aprūpētājam. Pastkastē katru mēnesi ir atrodama "Riebiņu novada ziņas" avīze, kurā arī bij ievietota afiša. Ja pasākums būtu slēgtais, afišas neviens nepubliskotu. Tāpēc vaina nav pašvaldībā, bet gan paša cilvēka gribēšanā.
  Tagad ir citi laiki un nav vairs tie gadi, kad pie katra seniora ies pašvaldības darbinieks un lūgsies, lai ierastos uz to vakaru.
 • Meitene

  Meitene

  Tie, kas ir gājēji, tie iet uz ballēm arī bez ielūgumiem....es pati personīgi vairākiem pensionāriem atgādināju, ka 1.maijā ir baļļuks - lai nāk...vai kaut viens bija no tiem? - NEVIENS un tad vēl sūdzas, ka neaicina....senioru pašdarbnieku kolektīvi bija saaicināti pasākuma kuplināšanai un skaistināšanai, bet nebija jau kam rādīt to mākslu - rādīja paši sev! Nevajag sūdzēties , bet darīt....nevienu ar varu uz balli neaizvilksi, bet kas grib- tie vienmēr atnāk, jo bija norīkots transports no visiem novada pagastiem.... Cilvēki palikuši kūtri, slinki , bet vienmēr gatavi pasūdzēties...
 • ..

  ..

  Ieteiktu paskatītiea bildes no pasākumā, kur redzams, ka tas ir bijis senioru, kuras ir pašdarbnieku kolektīvos. 🤔
  • Meitene

   Meitene

   Muļķības!!! Senioru kolektīvi uzstājās priekš PENSIONĀRIEM, nevis priekš sevis!!!
 • Ieva

  Ieva

  Vajadzēja vienkārši visiem pensionāriem aizsūtīt ielūgumus, ne visi pensionāri prot ieiet draugos vai feisbukā
 • Meitene

  Meitene

  Aicināti bija visi - afišas bija un internetā bija gan draugiem.lv, gan feisbukā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!