Sūdzību dēlis: Riebiņu pašvaldība regulāri parāda savu attieksmi pret saviem iedzīvotājiem!

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

11 komentāri
Riebiņu pašvaldība regulāri parāda savu attieksmi pret saviem iedzīvotājiem!
PIXABAY.COM

“Riebiņu pašvaldība regulāri parāda savu attieksmi pret saviem iedzīvotājiem.”

“Esmu pārsteigta par amatpersonu patvaļas līmeni un priekšsēdētāja neieinteresētību risināt šos jautājumus. Maijā Riebiņu lepnajā kultūras namā notika pensionāru vakars ar lielu koncertu. Diemžēl ne visi pensionāri bija pelnījuši šo pasākumu.

Manu 80 gadus veco mammu turp neaicina jau trešo gadu. Mēs uzzinām par šo pasākumu tikai, kad tas ir pagājis no kādu citu stāstījuma. Tā notika arī tagad.

Manai mammai zvanīja viņas kaimiņiene, tāda paša vecuma kundzīte, kura arī netika aicināta uz šo pensionāru vakaru. Milzīgs bija viņas aizvainojums un nesapratne, jo nemaz tik daudz priecīgu brīžu viņām nav. Saprotu, ka Riebiņu pašvaldības sociālā dienesta darbinieki nosaka paši, kuri tad pensionāri ir pelnījuši saņemt aicinājumu un kuri nav.

Mani visvairāk apbēdina, ka gan mana mamma, gan šī kaimiņiene visu savu mūžu godprātīgi nostrādāja kolhozā un vienmēr abas aktīvi piedalījās ciemata sabiedriskajos notikumos, neskatīdamās uz savas veselības problēmām. Tagad viņas nav pelnījušas pat šo uzaicinājumu. Kas tad tiek aicināts, un kurš pēc Riebiņu pašvaldības darbinieku izpratnes ir pelnījis šādus aicinājumus?

Piebildīšu, ka esmu jau iepriekš saskārusies ar Riebiņu pašvaldības amatpersonu patvaļu un nolaidību. Pašvaldības priekšsēdētājs neuzskatīja par vajadzīgu izskatīt manas sūdzības un netika izteikti pat aizrādījumi šīm amatpersonām,” Bez Tabu Sūdzību dēlī raksta Inita.