Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

23 komentāri
Rezultāts šokēja! Ja pērkat “Maxima” veikalos “Delimano” akcijas pannas, OBLIGĀTI saglabājiet pirkuma čeku!

“Labdien! Ja pērkat “Maxima” veikalos “Delimano” akcijas pannas, OBLIGĀTI saglabājiet pirkuma čeku! Īsumā – tika nopirkta akcijas panna, par kuru bija jāpiemaksā 12,99 eiro! Klāt instrukcija un garantija 2 gadi!!

Instrukcijā rakstīts: pirms lietošanas izskalot/ izmazgāt ar karstu ūdeni…, ja reiz tā rakstīts, tā arī tiek izdarīts. Rezultāts šokēja! Panna paredzēta likšanai cepeškrāsnī.

BET saprotiet pareizi brīdinājumu…, nebrīdinu par pannu kvalitāti kā tādu, bet par to, lai saglabā pirkuma čeku, jo tomēr piemaksājamā summa nav maza! Un, ja tā gadās un čeka nav, tad neko nevarēs izdarīt!”

Iesūtīja: Madara

Foto

Vēlies iesūtīt savu informāciju Bez Tabu? Spied šeit!

TOP komentāri

  • Beate Nyx
  • Ieva Baumane Ex Tomeiere
  • Juta Daniloviča
    +6 +5 -1

    Juta Daniloviča

    Neiesaku šīs pannas. Lietoju tikai 2 mēnešus, bet virsma jau rauj klāt ēdienu un ir noberzusies. Piebildīšu, ka lietoju tikai koka lāpstiņu

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl