Sūdzību dēlis: Rēzeknē ar draudzeni nolēmām aiziet uz kino, kur filma bija pārtulkota krieviski bez subtitriem latviski

Sūdzību dēļa lietošanas noteikumi

Rubrika "Sūdzību dēlis" ir satura platforma, kurā Bez Tabu skatītāji un lasītāji dalās ar piedzīvoto un novērojumiem.

Skaties.lv pakalpojumu lietotājs atbild par to, ka viņa publiskotais saturs skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir iegūts likumīgi un lietotājam ir tiesības šo informāciju lietot un izmantot šādā veidā.

Portālā skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" ir aizliegts ievietot informāciju, tai skaitā, bet ne tikai, kuras publiskošanas rezultātā tiek aizskartas trešo personu intelektuālā īpašuma tiesības, kura ir personas godu un cieņu aizskaroša, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu.

Lietotājs atbild par sekām, kuras rodas šādas informācijas publiskošanas, nosūtīšanas vai ievietošanas portāla skaties.lv satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā. Portāls skaties.lv neuzņemas atbildību par lietotāja ievietotās informācijas patiesumu un lietotāja pausto viedokli, tai skaitā, par personas goda un cieņas aizskārumu, kā arī par trešo personu intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu, kas radies informācijas ievietošanas satura platformā "Sūdzību dēlis" rezultātā.

Ja portāla skaties.lv redakcija konstatē augstākminētās informācijas izvietošanu satura platformā "Sūdzību dēlis", tai ir tiesības šo informāciju dzēst, kā arī liegt lietotāja piekļuvi portālam skaties.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Portāls, neskaitot augstākminētos gadījumus, patur tiesības pēc jebkādas nepieciešamības dzēst vai labot ievietotos materiālus rubrikā "Sūdzību dēlis" bez iepriekšēja brīdinājuma un skaidrojuma.

15 komentāri
Rēzeknē ar draudzeni nolēmām aiziet uz kino, kur filma bija pārtulkota krieviski bez subtitriem latviski

“Sveiki! Apmeklēju skaisto pilsētu Rēzekni. Izstaigājot pilsētu, nolēmu ar draudzeni, kura atlidojusi no Skotijas ciemos uz Latviju, aiziet uz kino, kas atrodas “Gors” koncertzālē.

Viņa nerunā ne latviski, ne krieviski. Nopirkām biļetes un apsēdāmies zālē… Nodzisa gaisma un sākās… Sākās kaut kāds sviests – filma bija pārtulkota krievu valodā bez jebkādiem subtitriem latviski vai angliski…

Protams, meitene neko nesaprata, un mēs pametām zāli. Vai kaut kas tāds mūsu valstī ir normāli??? Filmas reklāma pie kases latviešu valodā, pati filma tulkota krieviski, informācija par to nekur nav norādīta. Filmas nosaukums “Zāģis 8″!”

Iesūtīja: Raimonds